Jump to content
csf_da

Огледало не се прибира

Recommended Posts

Здравейте,

 

Колата е HR-V първ генерация, пет врати, 2000 г. Лявото огледало отказва да се прибира автоматично с копчето. Някой има ли идея от какво може да е?

 

Поздрави,

Редактирано от csf_da

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, csf_da написа:

Здравейте,

 

Колата е HR-V първ генерация, пет врати, 2000 г. Лявото огледало отказва да се прибира автоматично с копчето. Някой има ли идея от какво може да е?

 

Поздрави,

Издава ли някакви звуци изобщо като щракане опитва ли се да се прибере не описваш,поне при мен беше така ако е така му помогни напръскай около местото където лагерува,при изгасен автомобил ги прибери ръчно,като дадеш контакт ще се опитат да се върнат в разпънато положение пръскаш и караш до като се раздвижат събират се доста боклуци там,ако бившия собственик не ги е пребирал е нормално,поне при мен така се оправиха ...другия начин е ясен разглобяваш почистваш всичко и смазваш ...и пак казвам ако избобщо се опитва въпростното огледало да се пребира,ако са е повредило вече е друга бира майстор,захранване идва ли механиката как е ....успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.03.2019 г. at 8:40, emulsia написа:

Издава ли някакви звуци изобщо като щракане опитва ли се да се прибере не описваш,поне при мен беше така ако е така му помогни напръскай около местото където лагерува,при изгасен автомобил ги прибери ръчно,като дадеш контакт ще се опитат да се върнат в разпънато положение пръскаш и караш до като се раздвижат събират се доста боклуци там,ако бившия собственик не ги е пребирал е нормално,поне при мен така се оправиха ...другия начин е ясен разглобяваш почистваш всичко и смазваш ...и пак казвам ако избобщо се опитва въпростното огледало да се пребира,ако са е повредило вече е друга бира майстор,захранване идва ли механиката как е ....успех

Едното огледало при мен прави точно, както описваш. Трака и прави някакви опити да се прибере. Не съм се мъчил да го правя, но ако се оправя само с почистване ще пробвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, 5 GTT написа:

Едното огледало при мен прави точно, както описваш. Трака и прави някакви опити да се прибере. Не съм се мъчил да го правя, но ако се оправя само с почистване ще пробвам...

Като ги напръскаш при изгасена кола,пребериги и двете огледала,като дадеш контакт ще се разпънат автоматично и смятам че ще действат без проблем ... аз цяла зима заради лед и студ не бях ги пребирал,оня ден след написаното от теб ги пробвах пак така штракаха,загасих колата и ги пребрах на ръка и двете,запалих колата и те се разпънаха, със бутона от таблото почнаха да се пребират и разпъват ....явно не дългото им не ползване води до кой знае кви гльочове вътре,честно да ти кажа не ми се занимава до като действат по този начин който казах няма да ги пипам ...не е правилно но на мен не ми се занимава поне за сега да ги отварям смазвам вътре и почиствам ... кой ще си изграе на вънка да се занимава да отваря,кой знае от както е станало автомобил никой не ги е пипал ... успех!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не са били прибирани твърде дълго спичат и трябва с малко тънка смазка да ги разкараш напред назад, като купих моята само се чуваха как машинките се мъчат и след малко смазка, дори без да ги разглобявам тръгнаха. От тогава вече 4та година няма ядове.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се от само себе си  като се стопли. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...