Jump to content
Nuclear

Актуални карти за навигация на Акорд 8

Recommended Posts

Здравейте,

Поразрових се из форума за последни версии на карта на България и Европа, но намерих теми само за 7-ма генерация.

Незнам дали са съвместими тези карти с навигациите на 8-ма ген. 

Питам Ви понеже си смених стария акорд 2.0 бензин 2007 със дизел 2.2 type s 2012 г. 

Ще съм благодарен ако някой има желание да сподели от къде да си изтегля последните актуални карти или да ги прати по емаил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви са.

 

Ето тук има и торент.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават такива дискове за около 20лв. в един сайт с 3 букви/не знам разрешено ли е да го пиша/. Скоро говорих с такъв продавач и ми вдъхна доверие, че всичко е наред. Незнам дали за тази цена си заслужава човек да си губи времето , а и трябват компютърни познания, както и разни програмки, незнам какви си дискове и т.н. Не познавам човека! Не съм купувал и ако някой го направи нека сподели! Ако желаете мога да споделя телефона!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В линка по-горе на колегата има всичко необходимо, всеки един сам да си запише диск. Не се изискват никакви умения освен основните, четене и желание!

На който не му се занимава или му се струва, че не може, сайта с трите букви е алтернатива.

Пътя на диска от сайта с трите букви минава по същия път по който стига и до тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купух диск с карти за бг за 2018 от сайта с 3-те букви,защото колата ми бе от Швейцария и всичко беше наред. Навито се обнови до нова версия с БГ карта за 2018.Просто нямах време да чета из нета как да го направя сам.Прецених че, 20лв си струват за да си спестя времето за "разучаване" как да го направя сам.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Преди 10 часа, h5rov написа:

В линка по-горе на колегата има всичко необходимо, всеки един сам да си запише диск. Не се изискват никакви умения освен основните, четене и желание!

На който не му се занимава или му се струва, че не може, сайта с трите букви е алтернатива.

Пътя на диска от сайта с трите букви минава по същия път по който стига и до тук.

 

Еми то хубаво ама от линка по горе  като си записах дисковете и не ми ги чете. Писах в темата ама никой не отговаря

 

Ако не ви е проблем дайте на лично този сайт с трите букви.

Редактирано от Nuclear

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Nuclear написа:

 

 

Еми то хубаво ама от линка по горе  като си записах дисковете и не ми ги чете. Писах в темата ама никой не отговаря

 

Ако не ви е проблем дайте на лично този сайт с трите букви.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По горе това имах предвид! Може би не е е толкова , сложно, но си трябва и малко да разбира човек какво точно да следва. Аз не разбирам, нямам време и ще дам 20лв. Просто , нали? Пратил съм Ви на лично. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей купих си 2 диска за Западна и източна Европа от сайта с 3-те букви.

Без значение кой от двата диска ще сложа в DVD-то ми изписва Disk Error Invalid Disk.

И от там почнаха майните :D

Въпроса ми е има ли шанс да се пробва да сваля (update) информацията от дисковете чрез някаква ръчна настройка или няма такъв вариант.

С оригиналния диск си върви от раз  всичко и си мисля,че нямам проблем с DVD player.

Помагайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да update картите.

Всичко стана ръчно.Мислях,че има разлика от на 7-ма генерация както е описано в темата с 3-те копчета(Maps/Guide - Cancel- Menu)

Всичко си заспа на мястото.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5.11.2020 г. at 16:37, MotoMK5 написа:

Успях да update картите.

Всичко стана ръчно.Мислях,че има разлика от на 7-ма генерация както е описано в темата с 3-те копчета(Maps/Guide - Cancel- Menu)

Всичко си заспа на мястото.

Аможе ли да се запише на флашка и оттам да се качи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, мисля,че не става идеята ти с флашката .Като цяло са стари картите няма да се лъжем дори не я използвам понеже все от телефона пускам да ме навигира и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има няма 2-часа работа и донастройки ето и резултата 2021г доста от новите трасета в БГ та спокойно може да се ползва.Що се отнася за инсталацията направих го само да си тегли актуализацията

 Поставяш диска и сам си се ъпдейтна и тръгна . Направих още един диск Моя е само за изток запад не ми е нужен но го хаправих,та някой от София ако му трябва мога да помогна!

IMG_0867.jpg

IMG_0868.jpg

IMG_0866.jpg

IMG_0869.jpg

IMG_0872.jpg

IMG_0870.jpg

IMG_0873.jpg

IMG_0874.jpg

Редактирано от Anastasifuneral
  • Харесвам 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде свали картата за 2021г. колега и кои нови трасета имаш предвид, че ги има?

Новото околовръстно на Бургас за Слънчев бряг? Новата отсечка на магистрала Хемус? Магистрала Струма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре подробни снимки ще направя на посочените трасета!

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи линк за картата направо колега. Или идеята ти е да изкарваш пари с това нещо в форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да сподели поне коя версия е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тествам я още преди да я пусна аз я донаправих самата карта не е трудно но искам да проверя дали е наред преди да пусна картата доработих я и скоро ще е качена тука!!!!

За сега работи и е актуална но новото трасе Бургас Варна не е налично то е изградено 2022 края ако не се лъжа.

Редактирано от Anastasifuneral

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Honda Accord Navigation DVD 2022 & System Updates.

https://www.gpsbites.com/honda-accord-navigation-dvd-system-updates

 

 

 

Редактирано от Anastasifuneral
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как точно ги свали и от къде, линковете са неактивни .

Quote

This link is inactive.

Това изписва на всеки линк от сайта който си пратил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят се ъпдейти на по късен етап ще бъде пак пуснат.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя статията е от февруари 2022-ра

от тогава се чакат тези ъпдейти и видимо не са стигнали до никъде ... Последното инфо от сайта е март 2022г. Не искам да съм скептичен, но пускането на такава карта ми се вижда нереалистично.
@Anastasifuneral ти ли си се заел да правиш нещо или чакаме на сайта. Защото в сайта пише че ще се продават (ако въобще стартира нещо)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей да аз съм се заел и не е толкова лесно има я в завършен вид но и се тества няма как да се пусне нещо което не е актуално на 100% 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно. Поздрави за начинанието. Чакаме резултата с нетърпение. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...