Jump to content
Niknlai88

Български език на гласови контрол

Recommended Posts

Колата е акорд 2.2 i-dtec 150кс, 2009г. Има ли възможност за тази екстра да стане на български.

 

А как се подкарва видеоклип на мултимедия та, само звук ми тръгва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

България не фигурира в представата на Япония, няма да проговори на нашенски никога :) И видео няма да тръгне да показва, само за музичка си е системата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео може да показва.Аз имам идея как да стане и ще пробвам. Идеята е с това от снимката. Закачено на входа на камерата за заден ход посредством 1-2 релета (за да се ползва и камерата) и превключване на "видео плеър" с бутон

https://www.ebay.co.uk/itm/Portable-SSD-Stereo-Bluetooth-Music-MP5-Player-with-FM-AUX-Input-Remote-Control/132849495356?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D3a94b4814d254958ad85b17bc3841f58%26pid%3D100675%26rk%3D2%26rkt%3D15%26sd%3D252436238228%26itm%3D132849495356&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3A63112fc8-3d96-11e9-9679-74dbd1806c89|parentrq%3A42e00a291690aa432b8da99bfff63eea|iid%3A1

Screenshot_20190303-092627.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са е момента да видиш и каква е резолюцията на това lcd - лошо че ти стане, та по-скоро може Люк Скайуокър да се появи от колко образ :D 

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

800x600 е резолюцията а цветовете беха нещо от сорта на 60-80К,някъде бех намерил инфо за дисплея,но не помня къде.ЗА резолюцията съм на 100% сигурен

Ето тук може да видиш това реализирано.Поляка е монтирал телевизия на оригиналния дисплей :D

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=olGv_EkSMw0&t=37s

 

Редактирано от BOKLUK_CHOVEK
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложил некъв видео сплитер или подобен разклонител на сигнала и обръща от нави на приемник - звух през входовете докарва. Ама тва като знам тука ква ефирна ТВ има, много смисъл ще има от него :D  еле в движение. То и при него не изкара сигнал де :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм ти постнал компактен 5 волтов видео плеър. Няма да закачам никава ТВ в колата хаха. Тези клипове са за пример,че стават нещата при желание. Този същия поляк си е направил менютата на полски.В профила му в ютуб има видео как,ако ви инетересува вижте му и другите клипове.Мен на английски ме устройва напълно и не смятам да бърникам това.

Редактирано от BOKLUK_CHOVEK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Менютата са си доста разбируеми, там кво да му се пипа. Странно е че в европейските менютата са поопоскани нещо. Доста от нещата ги няма от на щатските

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има начин да го накараш да говори на български дори може на ккъвто искаш език.

 

Съвсем сериозно

Забавния начин:

Намираш някоя готина кака с много приятен и хубав глас, дали ще й платиш за услугата или не това си е между вас :), после даваш да прочете всички команди, които са на англииски от DVD навигационния диск, правиш хубав запис и записваш всяка реплика, както са изписани файловете на наглиисйки и трябва да са със същото разширение, правиш ново копие, презаписваш папката за наглийски с бг аудиото, но с английските имена на файловете, защото системата ще ги търси на английски изписани. Така подготвения пакет се изпича на DVD-DL, пре-инсталираш в колата, (преинстал се прави, като на работещ двигател се натиска MENU + MAP + CANCEL,  после се влиза в скритото меню което ще с епокаже и някъде вътре имаше опция DOWNLOAD, това е да свали наново диска с каратата демек пре-инстал), след това ако колата е настроена да работи на англииски автоматично ще ти пусне и английските аудио съобщение, но ти вече ще си ги презаписал с бг аудио

 

Незабвания начин е да намериш подобни команди от преведени навигации и да ги презапишеш

 

Това е

Редактирано от joo
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...