Jump to content
vuryss

Въпроси и проблеми

Recommended Posts

Здравейте, наскоро си взех акорд 8 комби и все още му разучавам функциите.

 

Днеска се опитах да влезна в настройките дето се пускат от волана като задържиш стрелката нагоре. Влиза ми и имам 5-6 неща между които мога да сменям със стрелките. Проблема е че не мога да избера нито едно от тях. Опитвам с натискане или с настискане и задъжане на средното копче (SEL/RESET) но нищо не се получава. Аз ли правя нещо грешно или копчето ми е дало фира?
 

Друг по-страничен въпрос - духалките които са зад подлакътника и са насочени към задните седалка не работят, трябва ли специално да се пуснат от някъде или и там да търся проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро и аз съм с Акорд 8 2,4. За сега успях да направя само 2 настройки : аларма за 50 и 90 км/ч. Може ли някой да ми каже, къде трябва да ровна, за да накарам вратите сами да се заключват след потегляне и да работят дневни светлини на ауто. Имам мануал, ама на немски и доколкото видях, няма нищо за комфорт модула. Иначе колата е перфектна, голямо удоволствие е да се кара, макар че вози малко твърдо.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много безаварийни километри!

В европейския Акорд тези функции не са налични. Само в Американската версия.

И аз като взех моя много търсех и питах, след като бях чел ръководство за Акорд/Акура, но се оказа, че просто ги няма тези функции в менюто на европейските модели. За мен е абсурдно да има различен софтуер (орязан) за едни и същи нива на оборудване, но явно е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, romborak. Явно така ще си я карам. За сега още не ми се човърка много, че да слагам допълнителни светлини. Поне за 10000 няма разход на масло, само лубрикатора за клапаните, че е на газ.

Редактирано от Mark

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.02.2019 г. at 22:09, vuryss написа:

Здравейте, наскоро си взех акорд 8 комби и все още му разучавам функциите.

 

Днеска се опитах да влезна в настройките дето се пускат от волана като задържиш стрелката нагоре. Влиза ми и имам 5-6 неща между които мога да сменям със стрелките. Проблема е че не мога да избера нито едно от тях. Опитвам с натискане или с настискане и задъжане на средното копче (SEL/RESET) но нищо не се получава. Аз ли правя нещо грешно или копчето ми е дало фира?
 

Друг по-страничен въпрос - духалките които са зад подлакътника и са насочени към задните седалка не работят, трябва ли специално да се пуснат от някъде или и там да търся проблем?

За копчетата по всяка вероятност не правиш нещо както трябва А за обдухването отзад, отворил ли си ги?

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да духа от зад трябва да настроиш въздушната струя да е "напред" ,към лицето. Мисля, че и за хладилната жапка в подлакътника е същата работа. На всички останали вариянти в които нямаш стрелка към лицето, няма да духа от зад.

Редактирано от BOKLUK_CHOVEK
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...