Jump to content
galin_k

D16W5 Vtec Мудно върви

Recommended Posts

Здравейте отново, пиша ви защото ме човърка яко следното. 

Двигателят ми се струва муден, дори че му идва в повече това шаси и деференциала. Втек почти не се усеща, понякога не включва, а да не говорим че направо ме боли да го мъча над 5к, а и с едно наум за горене на масло. Баща ми преди години имаше същата само че 105кс същото шаси и по спомен вървеше задоволително, сякаш много по леко от тази. 

 

Двигател д16в5 втек 124кс, сменян че старият се е счупил при предишния собственик. Направен е реглаж на клапаните. 

Карам на газ, монтирана в Италия БРЦ. 

Колата е 5вр 4х4, шаси 2005 запазена. 

 

Някакви идеи или кой майстор дето разбира може да я погледне?!

 

София/Варна 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я да я видат при някой хондаджия в София или Варна може да са хиляди причини.

Новия двигател в какво състояние е бил,каране с кофти масло над 10хил и грешен вискозитет,ако е на газ колко годишно е газовото може да е не добре настроено несменени филтри и затлачеви с графит,запушени дюзи,затлачен дросел,недобре регулирани клапани и тн и тн и тн.

Познавам доста с този български манталитет карам само бинзин слагам нищо не права по колата и накрая не върви ,или защо твоята върви толкова а моята е куц кон.

Нямам нищо лично към теб,

Закарай я на колегата fenabg от Дупница ,Варненските хондаджии не ти ги препоръчвам.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Можеш да пробваш тест драйв с колега от града с  vtec -ов  ХР-В. Предполагам, че няма да откажат. Като взех моята на втория ден помолих колега от форума и правихме тест драйв -менкане. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е навит на тест драйв да ми пише, почерпката е от мен :)

Най-лесно ще е в Сф. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложиш хубаво масло че от него са ти меки гумите а ако не е по спецификация ще са ти слаби и фаровете .
Сега сериозно или си въобразяваш или не е зацепена правилно .На тоя покойник не чакай да те удари витека в гърба . От къде си?

  • Харесвам 1
  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, абе сигурно ми се иска повече да върви, ама чак толкова мудна не вярвам да е. Маслото го сменям на 8к. Да, карам я нс газ, но колата е поддържам както трябва, не щадя парите. 

Хубаво е да се погледне, май ще трябва да ходи при фена в Дупница :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани не оди при фена ,виждал е хрв само в ютуб и на картинка. :D  Най много ти намери още проблеми и да те е яд после.

Редактирано от fenabg
  • Харесвам 1
  • Хаха 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха викаш да не ме заболи главата още като ми съобщи че даже много върви за годините си хахаха

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...