Jump to content
Jappower

Проблем чек

Recommended Posts

Здравейте колеги . Проблемът ми е малко странен , допитвах се до няколко човека но и те нямат идея .Колата е англичанка D16y2 . От доста време ми свети лампата за SRS на таблото . Днес реших да проверя за грешки . Окасих буксата и чека ми свети постоянно , а лампата за SRS премига . Следователно си мисля , че SRS ми играе роля на чек . Няма логика и не знам какво става с тази кола . Ако приемем , че SRS е чека , премиганията отчетоха грешки 21 и 92 . 92-а грешка май е свързана с втека , а втек си има . 21-а не знам какво е . SRS свети от много време и вече не знам какво да правя . Моля за съвети . Благодря !

Редактирано от Jappower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би някой да е махнал единия от двата air bag-a и за това да свети?

Имаш ли два air bag-a отпред?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам . Но защо при окъсяване на буксата премига SRS , а не чека това ми е интересно

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем преди време с постоянно светеща лампа на SRS и се оказа прекъснат лентов кабел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си объркал буксите. Аз първият път ги обърках. После видях цветовете на кабелите в менуала и го направих. Защото има букса с бял и черен кабел мисля, не се сещам точно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И при мен свети... смених лентов кабел, изчистих грешката и пак светва точно след 3 секунди. Как да проверя има ли еър бег на пасажерската седалка ? :tooth: Друго какво мога да проверя ? Мисля, че колата не е блъскана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...