Jump to content
tougherty

Смяна предно стъкло

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Преди месеци на магистралата един камион хвърли камъче и направи съвсем малка шлюпка в ъгълчето на челното стъкло. Онзи ден обаче от шлюпката тръгна пукнатина и вече е към 15 см. Мисля да сменям стъклото, обаче ми се ще да сложа нещо качествено и да се доближава максимално до оригиналното. Не искам да има широка тъмна слънцезащитна лента по целия горен край, а само по средата, където се закача огледалото. Някакви идеи и препоръки от къде и какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отидеш в фирмата за смяна на стакла ще си избереш  различните фирми предлагат избор.. Защо не залепи пукнатината имам такава от година и не мърда повече струваше 20лв лепенето ,а сега........ново стъкло.Пробвай и при тези които лепят стъкла може и да има начин да се оправи твоето. 

Редактирано от CARPERA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз 2 пъти съм вземал стъкло от Сим5Сим и съм доволен. Първият път  те ми го сменяха, а вторият мой човек , който сменя стъкла и каза, че добре са работили момчетата от фирмата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, tougherty написа:

Здравейте, колеги! Преди месеци на магистралата един камион хвърли камъче и направи съвсем малка шлюпка в ъгълчето на челното стъкло. Онзи ден обаче от шлюпката тръгна пукнатина и вече е към 15 см. Мисля да сменям стъклото, обаче ми се ще да сложа нещо качествено и да се доближава максимално до оригиналното. Не искам да има широка тъмна слънцезащитна лента по целия горен край, а само по средата, където се закача огледалото. Някакви идеи и препоръки от къде и какво?

Вземи си атермично.Оригиналното при акорда е гола вода предполагам,че и при ЦРВ-то е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...