Jump to content
Markony

Електронна винетка и прехвърляне на автомобил

Recommended Posts

Е,нали по закон имаш 14 дневен срок да си регистрираш колата след покупката.Ако съм от друг град как точно да уведомя АПИ кой е новия регистрационен номер на колата?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в апи и има заявление за смяна на номера на винетката,но казаха че става в рамките на 3 дни.ще пусна заявлението

20190207_201246.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, aleksandur написа:

Е,нали по закон имаш 14 дневен срок да си регистрираш колата след покупката.Ако съм от друг град как точно да уведомя АПИ кой е новия регистрационен номер на колата?

Може би 3-дневния срок започва да тече от момента на смяна на номера? Защото преди това винетката си важи към стария номер така или иначе. Той и авторът така е написал - "... да уведомиш АПИ за смяна на регистрация..." (а не за смяна на собственост)

Редактирано от ogi28b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всичко е а пари мамицата им.Ако не знаеш гориш....

  • Хаха 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бях в апи за сбъркан номер .имаме молба за поправка за номера но дали ще стане един  господ знае.на господата от апи трябва да се зададе въпроса заща на една кола човек може да си купи   десет винетки  ида му вземат парите като не му трябват,реално и системата просто да каже ,че вече има винетка.продавам винетки от 12 години ,но като тази година  не имало.просто си мисля колко сгрешени номера има ,но хората не го знаят и при проверка ,нямаш винетка.те ти булка спасов ден.гласувайте за тези управляващи.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кода на системата това е елементарна условна проверка (if.. then.. else)..

Ама защо да не ти вземат парите 2 пъти, а да правят тази проверка.. Нещо което може да се добави от програмистите за минутки.. а уж е тествано с месеци.. Тия на мяткат у нивата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам тема за сгрешена винетка. Преди няколко дни изтече едномесечният срок за отговор от АПИ София, по молбата ми за корекция - нямам отговор! Намерил съм си адвокат и следващата седмица ще се свържа да придвижа нещата.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натроши им главите...

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възмездието е много важно, когато отстояваш правото си - особено ако си прав.

И аз постоянно си отстоявам правото, но последния път това ми струваше близо 3 х.лв. - и не 100 , а 1000% бях прав, но съда каза на бялото черно.

Естествено не съм се отказал и в бъдеще от това ми право, обаче : 

Не забравяй , че "мафията" си има "държава", "държавата"  си има  "система" , а системата ни е......майката.

Успех.

Редактирано от Emicha
Допълване
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявлението и документите за прехвърляне на винетката вече могат да се изпращат сканирани на електронна поща info@bgtoll.bg. Връщат входящ номер и следното:

"Здравейте,

Вашето искане е регистрирано в информационната система на Национално тол управление с Входящ №  94-00-хххх/16.07.2019
За резултатите от предприетите действия ще бъдете допълнително уведомени.
До отразяване на промените, при използване на платената републиканска пътна мрежа е необходимо да пътувате с документите, доказващи промяната на регистрационния номер на ППС, копие от заявлението и входящия номер, който сте получили.

Поздрави,
Национално тол управление"

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...