Jump to content
mazoratti

проблем с багажника на турър

Recommended Posts

здравейте,

имам следния проблем (за втори път): натискам копчето за отваряне на багажника, той се отваря и веднага се затваря...

веднъж смених моторчето и нещата се оправоиха, за кратко. пак прави същия проблем. чудя се дали проблемът може да е от компюъра?

може ли да се ресетне или трябва да се преинсталира програмата?

идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При моята когато купих колата го правеше същото - оказа се, че лайсната на покрива (рейла) е излязла и багажника я мачкаше. 
Ако не опира в нещо ще трябва HDS диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, мотора е безчетков и последното нещо, което би се развалило е той. Най-честата причина е в прекъснати кабели между вратата и купето, аз го играх този филм, при положение, че Акорда ми е януари 2008 г. Диагностиката ще каже най-добре какъв е проблема, може и някой датчик да е заминал, в този механизъм има доста такива.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня колегата Tokio, лошото е че такава диагностика на задната врата има само в Хонда (Бултрако) доколкото знам китайските диагностики я нямат, дори и HDS-ите. Мен там ми намериха изгорял датчик на долно крайно (затворено) положение.

 

За начало почни с кабелите в пантата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е този датчик...аз си мисля, че е от него, защото той е към двигателчето. ИЛИ е компютъра, защото проблемът е същия.

някой имал ли е каквито и да било проблеми, за да се налага смяна на софтуера? 

51415102_2060655194232013_10343754422550528_o.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен също го има този проблем, ако мога така да го нарека. При мен се появява при много топло и при много студено време (при отваряне и при затваряне). През останалото време си работи без проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.02.2019 г. at 8:00, atoma написа:

Да допълня колегата Tokio, лошото е че такава диагностика на задната врата има само в Хонда (Бултрако) доколкото знам китайските диагностики я нямат, дори и HDS-ите. Мен там ми намериха изгорял датчик на долно крайно (затворено) положение.

 

За начало почни с кабелите в пантата.

Грешна ти е информацията, моя Акорд даде проблем със задната врата, закачих HDS-a и той ми каза точно кой от 4-те датчика в гуменото уплътнение на вратата да сменя. След смяната, всичко си дойде на мястото.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/9/2019 at 5:38 PM, Just'Do'It said:

Здравейте, при мен също го има този проблем, ако мога така да го нарека. При мен се появява при много топло и при много студено време (при отваряне и при затваряне). През останалото време си работи без проблеми.

 

On 2/8/2019 at 12:10 PM, mazoratti said:

какъв е този датчик...аз си мисля, че е от него, защото той е към двигателчето. ИЛИ е компютъра, защото проблемът е същия.

някой имал ли е каквито и да било проблеми, за да се налага смяна на софтуера? 

51415102_2060655194232013_10343754422550528_o.jpg

 

почти съм сигурен, че това е проблемът, защото това е температурен сензор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си толкова сигурен, смени го и пиши после да търсим заедно проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...