Jump to content
rollin

Euro Стандарт 2003-2004г

Recommended Posts

Интересно ми е дали някой има вписан в талона или вече е извадил Евро стандарта на Акордите преди 2005г - говоря за Акорд 7 2.4 бензин
Че май се очертава тея които са 2003 и 2004 да са Евро 3 а от 2005 до 2007 да са Евро 4 което е пълно безумие понеже са с един и същи двигател :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало всички к24а3 да са евро4. В общите дискусии има една тема Данък 2019, доста се изписа там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало Да, такава е Логиката, ама днеска в Бултрако мрънкаха и не знаеха само повтаряха че преди 2005 всичко било Евро 3, те дори не знаят кой модел кога почва и кога свършва... как ги избират там за работа НЕ ЗНАМ !
И накрая казаха да си платя 30лв за да пуснат запитване до Хонда Европа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внесох си колата от швейцария, според талона от там беше евро 4, вписаха я и в моя като евро 4, акорд 2003, 2.4, октомври миналата година. Няма защо запитване да пускаш, евро 4 си е. Не разбирам защо ти е бултрако, там са пълни некадърници, всичко се случва в кат, отиди и го изясни там, ако в талона ти липсва, най вероятно ще те карат да платиш за нов и ще нанесат промяната. 

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ама не...:),първото изречение на гишето от служителката в кат беше-"къде е документа от бултрако"!

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, искат документ от Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мойте документи от германия пише евро 4 клата е 7.2004. 

 

Недко тези от бултрако на място ли трябва да се ходи или може и през майла. може ли повече инфо за тях, какви документи искат. че не ми се разкрава до Пловдив няколко пъти в работен ден.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можело и с куриер но става сложно.
Трябва да ти пратят да попълниш собственоръчно няколко документа и да платиш таксата от 30лв, след това те подават искане до по висока инстанция из Европа и след като им потвърдят евро стандарта издавали документа, обикновено ставало за 1 ден.
Ама с куриер веднъж те да ти пратят екземпляри(за твоя сметка), после ти да им ги върнеш попълнени(за твоя сметка) и после готовия документ да ти го пратят (пак за твоя сметка) и така или иначе ще трябва да се ходи и до КАТ, така че май по добре иди рано сутрин на място.

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти така е.

Попълваш заявление. Това заявление отива в София по електронен път. Там искат сертификата за конкретния автомобил от "някъде". На негова база допълват в заявлението евро нормата на разбираем за КАТ език.

След това двата листа сканирани се получават и тогава се плаща. Задължително искайте мокър печат, че в КАТ се заяждат.

Процедурата в Пловдив струва 30лв. и е от днес за утре.

 

п.с. Ако има желаещи с добри познания в графичните софтуери нека ми пишат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, malak написа:

тези от бултрако на място ли трябва да се ходи или може и през майла. може ли повече инфо за тях, какви документи искат. че не ми се разкрава до Пловдив няколко пъти в работен ден.

Колега,свържи се с тях и ги помоли да ти изпратят заявлението по email в pdf вариант.Попълваш го скенираш го попълнено и им го пращаш пак в pdf вариант.Те ще ти се обадят кога да идеш да го вземеш готово,с попълнена евро категория и мокър  печат,като ще им оставиш едни 30лв.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди месец регистрирах хондата - 10.2003,  2.4 бензин. Дори и в малкия талон вече е вписана категорията - Евро4.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кое от всичките Бултрако-та и представителства из страната е най-евтино издаването на свидетелството? 

 

Тия в София-изток със сигурност не отговарят на запитване по мейла, или поне не го правят в първите 2 седмици от запитването. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си изкарах в Бултрако в Пловдив Еuro 4. Незнам дали ще ми свърши някаква работа за данъка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си вкарах хондата от Испания, 2004г. по испански документи евро 4, и в кат Пловдив нямаше никакви проблеми, писаха си я като си е била в Испания.

Редактирано от Alex Roy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...