Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

ЗОЕ-то е добра колца за градска, а за навън, определено белият лебед.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги,

 

Може ли мнение за избор на Акорд 2.0 бензин 7-ма генерация?  Ще се кара главно градско в София и от време на време на дълги разстояния по празници и почивки -- семеен автомобил.  Гледам за фейслифт, седан... тоест след 2006г.  Бонус ако е екзекютив, но не виждам такива от частно лице.  Между тези 3 обяви коя е най-добрата опция:

 

1) Испания без скрити ръжди 2007 200к км https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11652541255159211&slink=orvg28

2) 2.0 Sport Испания 2007 295к км https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11651168074986506&slink=or8f9b

3) 2.0 Sport Испания 2006 227к км https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11635422376091924&slink=or8f9b

Редактирано от khaccbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 няма круиз контрол, а е с кожен салон?

2 и 3 биват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 minute ago, ceco_accord said:

1 няма круиз контрол, а е с кожен салон?

2 и 3 биват.

 

Да странно наистина.  А между 2 и 3?  2) е на 300к км 2007, докато 3) е на 227к но пък е 2006.  Мисля също, че това което ще взимам да карам 3-4 години и след това ще искам да го продам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете обяви са от Пазарджик.

Може да ги навестиш в 1 ден.

За добре гледана Хонда пробегът няма значение.

Кафявата на живо е много интересен цвят и беше юбилейно изпълнение в ограничен тираж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
18 hours ago, ceco_accord said:

И двете обяви са от Пазарджик.

Може да ги навестиш в 1 ден.

За добре гледана Хонда пробегът няма значение.

Кафявата на живо е много интересен цвят и беше юбилейно изпълнение в ограничен тираж.

 

Не знаех че хамелеона е юбилейно.  Да, може да отида и да ги видя и двете на място.  Там някой знае ли къде мога да ги проверя в сервиз?  Или ако ми хареса трябва да се опитам да я докарам в София за обстоен преглед преди покупка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 26.06.2022 г. at 7:47, khaccbg написа:

между 2 и 3?  2) е на 300к км 2007, докато 3) е на 227к но пък е 2006

Ако километрите са истински, 70К са си много разлика. Така че ...

 

п.п. Отивам да си купувам кола. На паркинга два еднакви Ровър 416i, седан (брат близнак на Хонда Сивик 6 "англичанка"). Една и съща година, еднакъв пробег, еднаква цена. Пожелах този с по-хубавия цвят. Обаче, продавачът ми вика - "аз ти препоръчвам другия, защото ти ще си трети собственик. Този, който искаш е минал през 5 собственика досега". Съгласих се с него и взех този с по-малко мърлячи преди мен. 

 

edit:

Нещо друго - щом не мислиш да го караш дълго време и ако няма да правиш много километри, вземи този с по-големия пробег. Когато го запродаваш ще е на същите километри като този с по-малък пробег, обаче ще е и на същата цена. 

Редактирано от Krasi-mir
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Братаница ( на 15 минути от Пазарджик) има един читав майстор, Ванката-само той пипа по моята Хонда... 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте форумци ,търся си Хонда акорд 2.4 мотора и имам запитване за конкретно този https://www.cars.bg/offer/615b47b5e4f6207ce7005823

Някой ходил ли е да го гледа ,тества ,гледам,че се продава от половин година ,т.е.ми светва лампичката ,че може нещо да не е наред.

Забелязал съм ,че колите без номера престояват много на пазара ,защото реално не могат да се тестват в реални условия ,защото хванат ли те глобата ще те върне в 1 клас,та това е едно от съмненията ми ,но все пак ,ако някой от вас или близък я е гледал да сподели ,благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Премахната е от cars.bg,явно собственика следи форума 😃 ,ето я в mobilehttps://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11633370334410392

 

 

 

 

 

Редактирано от Suyahoka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Солена цена за кола, която не може да се продаде от половин година.... 😉🤓 Явно, има нещо гнило... Щом и я ,, крие" по Интернет.... 😉🙄

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трабва да се види на мякто ,има документ от TUV това е добре ,не видях там на колво км е била.

Ако наистина са 136 хил км е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#CARPERA

 

ДОКУМЕНТ от TÜV не ти дава никаква гаранция!!! Има достатъчно "материали " на тази тема.... 

В темата за FR-V, когато си търсех кола, ви писах за TÜV на кола с газова система, която не беше вписана  в документите на гледната кола! 🙈🙈🙈😁  (даже имам някъде и снимка в архивите ми..) NO WAY!!! 🧐👨‍🏫🙈

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има TUV ,но до края на 2016 ,от там нататък нищо ,което да доказва що годе някаква история ,а и както каза колегата TUV не е гаранция.

Тези хонди с този двигател стоят мах месец-два и се продават ,а тази 6-7 месеца е прекалено много време 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предна броня е от type s

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите е изключено да са реални -начи е минала през наште хакери вече .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

# borko 30

 

Напълно възможно е километрите да са реални. Моята също е 2009 година и e на 108,000 км, съвсем реални.

Редактирано от Cyreon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Значиии, всички караме Хонди защото пробегът им не е критерий за остатъчен ресурс, а на почти всяка споделена обява се обсъжда реалността на километрите?

За това си има медицински термин. :)

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ceco_accord, Taка е, но никой не иска кола на 300,000 км, ако ще да е перфектна, обслужена, излъскана и калайдисана. :D

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен в пробега не ме тревожи количественото, а качественото измерение, но цифричките не го показват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.07.2022 г. at 22:48, Cyreon написа:

ceco_accord, Taка е, но никой не иска кола на 300,000 км, ако ще да е перфектна, обслужена, излъскана и калайдисана. :D

Никой не иска, но почти всичко нов внос е на 300 или повече хиляди км. Не ме питай от къде го знам, но го знам!

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година в Плевен дойде една словенска осмица млечно бяла, като слезе от автовоза беше на 690 000 R20A3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой от района на Шумен да е гледал ТАЗИ? Освен протриването около бутоните на круиза, инак как ви се струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е поглеждал тази обява и ако някой знае нещо за нея нека сподели.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11646659891672980&fbclid=IwAR3FNi6EvxC7aLJ4EDN8kMZ6b8nY9oxoEmjHfLkvsZGclXn0u__6TotYsP4

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана ми изглежда да е претапициран.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и то не перфектно, но пък някой си е поиграл да махне колата (всички външни кадри) от мястото на снимане и да я сложи на друг фон.

Друг е въпросът защо логото Акорд не си е на мястото и подозренията свързани с това.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказахме се. Някои неща и аз ги бях забелязал но повечето вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай колегата @pepurМиналия месец имаше такова 2.4 автомат. Може още да е там.

Редактирано от ceco_accord
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.08.2022 г. at 12:15, Slavi1983 написа:

https://m.mobile.bg/details/11656442504557295 

 

 

Някой колега да я е гледал.

Аз ходих да я видя. В сервиз до Царско село се намира. По  мой изчисления около 4000лв трабва да се вложат в ния. Това са само за части. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с впечатления от тази ? В Захарна фабрика се намира явно. Гледам, че се позаседя обявата, ама не съм имал време да мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 20 часа, Varz написа:

Някой с впечатления от тази ? В Захарна фабрика се намира явно. Гледам, че се позаседя обявата, ама не съм имал време да мина.

Ходих да оглеждам един сив акорд в същата автокъща, на тази не и обърнах много внимание, видя ми се позахабен салона. Уж сериозни от автокъщата , снимки от фактури, електронни сервизни книжки . Леко ме отказаха, искаха 20лв за тест драйв ,сигурно имат тяхна си логика за това но.. Сивия Акорд го продадоха междудругото, имат и един бял освен този.

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Някой дали е ходил да гледа този Акорд 10 ген: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11652357523831489

Някакви отзиви? Има ли нещо конкретно за модела, на което трябва да се обърне специално внимание при оглед?

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, много е як Акордът на снимки. Ако имаш възможност виж и 2лт двигател с турбина, трябва да е друга бира, а и там ще си с 10 степенен автомат, вместо CVT.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0Т са друга бира, но не са лъжица за моята уста (финансово). Тръгнах от планове за закупуване на Сивик 10ген. 1.5Т, но в момента цените са направо ужасяващи. За сходни пари намерих този акорд и се замислих. Ходих да го гледам веднъж и ми хареса визуално и като работа на двигател. Наясно съм и със състоянието, в което пристигат колите от Канада. И понеже е нова тръпка, не съм изчел американските форуми още за да разбера къде са му слабите места. Надявам се някой във форума да удари едно рамо със съвети на какво трябва да обърна внимание.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-honda-accord-CID360-ID8Zm5g.html

     Не съм разглеждал подробно тази обява, но бих си спестил едни 6 К. 

 Купувал съм джанти с гуми на много добра цена от Руснаци. 

  Тази ми намирисва на Украинче в нужда 

  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...