Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Потвърждавам казаното от колегата,такова информе се иска от КАТ и горе долу излизат километрите,макър че има начини да се излъже системата ,но това се  прави на коли които се продават за вътрешен пазар,не вервам некой да се занимава с коли за износ.Друга практика е преди да се мине първия ГТП който се прави когато колата направи 2 години се връщат километрите и така на първия преглед вече имаме върнати километри,това обикновенно е на рентингови флоти и коли които се продават преди да са направили 3-4 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без лоши чувства към продавача, но на 2-ка мотора да напишеш всички екстри за модела.... Единствената екстра е синята подсветка в краката а и цената не е много далече от предложения ти от @CARPERA, за който с чиста съвест може да се напише фул екстри. Иначе от тези трите, като визия последната заради цвета е моя фаворит.

Редактирано от Ivan_Ch
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3 hours ago, Hidden_Force said:

Мисля че са доста карани,качи ли се на някоя от тях особено автомата си има своите магарии когато е  доста покаран.

Карай за да придобиеш представа.

Третата варненка ми се струва доста износен волана от въртене.Качи се карай някоя и сподели.

На първата може поне да провериш км,щом е от Хонда Бг закупена.Важно е какво газово сложил,и колата обслужвана ли е редовно.

Събери малко инфо за трите.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.12.2020 г. at 18:00, Hidden_Force написа:


Здравей, 

Първата ходих да я гледам преди да взема моята. Продава се от частно лице. Технически колата е много добре (не съм я карал на диагностика). Газовото е монтирано в еврогаз 3000 (дори я има хондата в сайта им). Салонът е много запазен и поне аз не успях да намеря забележки. Парктроникът е монтиран допълнително. Пасажерският фар е сменян.

Обявата създава впечатление, че той е първият собственик, което когато отидох се оказа, че не е вярно и той е 2ри собственик.

За цена едва ли ще ти отбие повече от 100-200 лв. Човекът и иска тези пари и не мисля, че е много склонен да сваля.

Това, което лично мен ме спря е, че колата е с доста висока цена, но с възможно най-постното ниво на оборудване (разбирай няма никакви екстри) в комбинация с по-малкия 2.0 мотор (който за градско каране е доста приятен държа да отбележа). 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 12/9/2020 at 8:17 PM, Ivan_Ch said:

Без лоши чувства към продавача, но на 2-ка мотора да напишеш всички екстри за модела.... Единствената екстра е синята подсветка в краката а и цената не е много далече от предложения ти от @CARPERA, за който с чиста съвест може да се напише фул екстри. Иначе от тези трите, като визия последната заради цвета е моя фаворит.


Aбсолютно съгласен, да не говорим, че на момчето даже му се свидеше да излезем малко на магистралата да я видим как се държи там....

 

 

On 12/9/2020 at 9:36 PM, CARPERA said:

Мисля че са доста карани,качи ли се на някоя от тях особено автомата си има своите магарии когато е  доста покаран.

Карай за да придобиеш представа.

Третата варненка ми се струва доста износен волана от въртене.Качи се карай някоя и сподели.

На първата може поне да провериш км,щом е от Хонда Бг закупена.Важно е какво газово сложил,и колата обслужвана ли е редовно.

Събери малко инфо за трите.


Благодаря за мнението и на теб колега. Покарах автомата вкл и на магистралата, хареса ми как вози. Но там има други проблеми с него, по-скоро продавача каза, че временно я спира от продажба за неопределен период.... а и гледам от онзи ден обявата е вече неактивна.

 

 

On 12/10/2020 at 8:44 PM, SvetlinMarkov said:


Здравей, 

Първата ходих да я гледам преди да взема моята. Продава се от частно лице. Технически колата е много добре (не съм я карал на диагностика). Газовото е монтирано в еврогаз 3000 (дори я има хондата в сайта им). Салонът е много запазен и поне аз не успях да намеря забележки. Парктроникът е монтиран допълнително. Пасажерският фар е сменян.

Обявата създава впечатление, че той е първият собственик, което когато отидох се оказа, че не е вярно и той е 2ри собственик.

За цена едва ли ще ти отбие повече от 100-200 лв. Човекът и иска тези пари и не мисля, че е много склонен да сваля.

Това, което лично мен ме спря е, че колата е с доста висока цена, но с възможно най-постното ниво на оборудване (разбирай няма никакви екстри) в комбинация с по-малкия 2.0 мотор (който за градско каране е доста приятен държа да отбележа). 


Благодаря за инфото и радвам се, че си успял да намериш нещо. Дано си случил на автомобил, късмет колеа. Иначе погледна я и аз тази, добре беше возията, салона запазен като изключим нещо дребно отзад, но не беше кой знае какво.

Отидохме и до "посолството" на KIA & Suzuki, където срещу 66 лв правят обстоен преглед. Та там имаше известни забележки. Оказа се, че всяка една кора отдолу е сменяна. Имал е явно някакъв удар колата, но може и да не е бил сериозен. Фаровете нали то си се вижда са Депо, както и ти каза. Има и корозия по гредите, макар че според собственика това си е нормално за града. Но все пак не беше нещо дето е перфорация, но си е тръгнало.
Общо взето не бяха много впечатлени там, за тях си беше амортизирана кола, така че едва дали и км и са много реални.

На мен лично не ми хареса, че и цялата кола стоеше една мазна такава все едно със свинска маз е мазана :) . Според собственика той си я бил пастирал ръчно.. ама определено не изглеждаше много окей, както и вътре предния прозорец и той един мазен стоеше. Не знам някакви холограми ли се крият по този начин или какво..

 Като цяло и човека не ми вдъхна особено доверие честно казано. Действително е втори собственик като каза, че е върната в Хонда София от предните собственици. Обадих се да питаме там, нищо не излезе за нея по номера на рамата, той тръгна документи да показва от сделката в Сф, че наистина е взимана оттам..

Иначе и при един познат майстор минахме той я хареса като цяло, каза, че ръждата не е  нещо фатално и ще си изкара някоя друга година без проблеми. Но все пак на този етап и аз реших да се въздържа от нея.

PS: Днес погледнах и обявата вече е неактивна.. може и да е успял да я продаде все пак :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет виж отиди покарай тази от първия ми пост ,Honda Accord Face 2.4 Executive/Auto дори да не я купиш.

Може поне да добиеш представа ,или да ти се избистри всичко като инфо.

Това както казах става с каране на колата ,и оглед на място.

На снимки всички са ОК.

Но ти сам мисля че вече го виждаш това.

Редактирано от CARPERA
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за новите ама тоя Акорд ми пълни душата https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11604565402922630&slink=i3zmef

Такова бих карал с кеф, само незнам как е като поддръжка и дали се намират части за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли отзиви за автокъща iHonda Пловдив? Във вторник ще отида на 2 огледа и мисля да мина и през тях. И друг въпрос: прегледа в Бултрако заслужава ли си високста цена? В сайта им излиза това: 

Цялостен преглед 156,00 лв.

Пътен тест 23,40 лв.

Редактирано от megamind

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От конкретната къща и дилърство нямам впечатления, но е важно какво ще получиш срещу парите си.

Цените за преглед са височки, но зависи какво включват, а и винаги е добре огледа да е в сервиз, където знаят моделите и къде, а най-вече как да пипнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

megamind, автокъщата е коментирана тук във форума ... има само положителни отзиви. Относно Бултрако...зависи на кой ще попаднеш, дали имат много работа, как са спали ... абе все условности. Гледай на място и преценявай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги...

Нов съм във форума и си търся  хубав и стегнат Акорд 7ца седан.

От няколко дни активно разглеждам обяви и попаднах на тези 3

Някой виждал ли ги е на живо и има ли някаква информация дали са ОК ?

Благодаря предварително 

 

https://m.mobile.bg/details/11605280255913232

 

https://m.mobile.bg/details/11606245852025951

 

https://m.mobile.bg/details/11602529620818792

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият линк(автомобил) го предлагам за продажба аз. В обявата е посочена голяма част от информацията,лично го шофирах с всякаква скорост. Снимките от Германия и България са идентични.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви ръжди по купето или следи от удари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Продадох си колата и доста се лутах какъв семеен автомобил да търся за да го карам на газ. Спрях се на Акорд 2.0 комби, защото предимно ще се кара в града ( София). Гледах обявите, които не са много и моля за мнение и дали си струва да ги гледам

 

1)  https://mobile.bg/11601108264024478

 

2) https://mobile.bg/11599721387096115

 

3) https://mobile.bg/11592462158107169

 

като държа да има ISOFIX, а на втората обява не е посочен. Някои просто не го посочват като особеност. Дали го имат Акордите 7 генерация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички имат, изискване е. Като отидеш на оглед ще потвърдиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ceco_accord  преди месец- два продаде неговия Акорд комби. Можеше да се сдобиеш с много гледана и поддържана кола. За съвет може да се обърнеш към него, като притежател ще те насочи какво да гледаш.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Павката написа:

Здравейте! Продадох си колата и доста се лутах какъв семеен автомобил да търся за да го карам на газ. Спрях се на Акорд 2.0 комби, защото предимно ще се кара в града ( София). Гледах обявите, които не са много и моля за мнение и дали си струва да ги гледам

 

1)  https://mobile.bg/11601108264024478

 

2) https://mobile.bg/11599721387096115

 

3) https://mobile.bg/11592462158107169

 

като държа да има ISOFIX, а на втората обява не е посочен. Някои просто не го посочват като особеност. Дали го имат Акордите 7 генерация?


1) Не мога да дам коментар, но като съвет - ако я гледаш искай задължително ключовете от теглича и го накарай да ти покаже пред теб дали може да се демонтира (отключва). 

2) Фаровете са различни - питай кога и защо са сменени. Задната броня е от 2.4 - гледай за удари и го питай защо е сменена.

3) Тук нещо не ми се връзват нещата. Има копчета за подгрев, а седалките не са електрически? Някой по запознат от мен да помогне и да каже дали я има тази комбинация. Има инфо бутоните по волана, но bluetooth бутоните ги няма. И съм почти сигурен, че таблото на фейслифт-а, когато е по-високо ниво на оборудване (разбирай подгрев + cruiz) свети в синьо, а не в червено.

На комбитата като задържиш бутона за багажника за 1-2 секунди и се отваря до горе, имай го предвид това като правиш огледи.

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох за слабите места на модела, но едно е да чета и да гледам, друго е човек собственик да погедне. На втората виждам разминаването на задната броня от лявата страна - не са в линия, но че е от 2.4 не видях. Не очаквам кола на тези тодини и за тези пари да е без забележки и на 100 хил км, ама да не е поне със сериозни удари и изгнила отдолу. Затова се спрях на Хонда - искам здрава кола. Лошото е че нямам познати сервизи и ако се появи някой от срещаните проблеми на модела - не знам при кой да отида за ремонт, а те са специфични. Благодаря ви за мненията до момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.12.2020 г. at 0:18, plam написа:

Има ли някакви ръжди по купето или следи от удари?

Здравейте,

Удар абсурд,за ръжда е относително според Вашите разбирания. Опелска ръжда ( durch Rost :)))) по научно) няма, сигурно след някоя година ще трябва да се правят типичните места по които тръгва(задните калници). Днес времето позволяваше и съм публикувал нови снимки. Разгледайте и преценете,за мен автомобила е в много добро състояние,може би най-пъргавия 2.4 от доста време насам. Освен плеара Алпин озвучаването е със сменени говорители,има поставена камера на заден ход но е без функция. Още в немският опис човека бе акцентирал на тази забележка,не съм компетентен и я оставих така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка:

Задните броните на 2.0 и 2.4 са еднакви. Просто в ляво има капачка и когато е с големия мотор и 2 кюнеца е без капачката.

Ако ще я караш предимно градско комбито е ОК - лесно се паркира - задната броня е на 2 пруста зад долния ръб на задното стъкло, а от стена ти трябват 2 педи - за да се отваря 5-ата врата.

2.0 мотор за града ще ти е достатъчен. Вече ако запътуваш извънградско и с доста багаж - 2.4 е друго нещо. :)

От3-те обяви бих ти препоръчал 3-тата, понеже е фейс, но и мен ме озадачават някои неща в комплектацията. Хем е с пръскалки за фаровете (които вървят с ксенонхем и авторегулиране), хем има ръчна настроъка за нивото на фаровете! Самите фарове пък (както бе писано) са от префейс!

В София има доста колеги - има и фейс група Accord Team Bulgaria - със сигурност някой ще се отзове, ако имаш нужда от съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,някой виждал ли е този Акорд от  Казанлък и има ли мнение относно нея ?

Ако не,как ви се струва? Вижда се,че шофьорската врата е леко натисната.Не съм сигурен за педалите дали са сменени или просто са обути? 

Благодаря за мнението

https://www.cars.bg/offer/5e6a0f6ab2aad42bcb01798

Редактирано от plam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 12/18/2020 at 7:37 PM, ceco_accord said:

От3-те обяви бих ти препоръчал 3-тата, понеже е фейс, но и мен ме озадачават някои неща в комплектацията. Хем е с пръскалки за фаровете (които вървят с ксенонхем и авторегулиране), хем има ръчна настроъка за нивото на фаровете! Самите фарове пък (както бе писано) са от префейс!

Прекалено подозрително дори. В най-добрият случай бих звъннал на продавача, да питам защо е такава сбирка от тези несъвместими компоненти. Ако каже „не знам“ или „така я взех“, бягам надалеч. Ако бяха само фаровете сменени, да кажеш, че ги е продал за допълнителна печалба и да спазариш от тях отстъпка. Но и бронята… намирисва ми на реставрирана кола.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за много години на всички и безаварийни! Идва времето да търся нещо по-голямо (и по семейно) от сегашната ми англичанка.И като начало се спрях на ето тази примамлива обява https://www.cars.bg/offer/5f65e36cd0195858515ac4c2 

Държа да е комби и с ръчна кутия,мнението на @ceco_accord три коментара по нагоре ми дава отправна точка за избора на двигател,не че не съм се спрял и аз на 2,4,но в краен случай бих бил доволен и на 2.0 . Какво ви е мнението,случайно някой да е ходил да я гледа, и толкова ли ми е съмнителна цената колкото аз си мисля?

Редактирано от zlobar4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, изглежда прилично и цената е ок за ЕГН-то и.

Все пак освен големия мотор и големия багажник на комбито си няма нищо. Стандартен префейс Type-S с липовете и праговете.

Салона е полукожен, няма люк, ксенон, Босето и др. глезотии, но поне има круиз контрол, а и ще ти требе още некой лев за регистрация и обслужване. Може да отбиеш малко и за запотения десен фар. Странно е че предната броня е увиснала - виж фугата между капака и бронята, но пък няма типичната такава между фаровете и бронята. Иначе интериора е добър, волана не е претапициран и най-много скоростния лост да е захабен (става от много ръчкане), но това е бял кахър.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при тези може ли да се разбере дали е "връщана"  ако се закачи за диагностика? 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е моментното и състояние, а не на колко км е и дали са реални.

200000 шосейни са по-добре от 100000 градски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, ceco_accord написа:

Важно е моментното и състояние, а не на колко км е и дали са реални.

200000 шосейни са по-добре от 100000 градски!

Съгласен съм. Питах от чисто любопитство. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, zlobar4e написа:

Съгласен съм. Питах от чисто любопитство. 

Не бъди наивен. В най-оптимистичния вариант е минавал 20 000км на година, може и повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, h5rov написа:

Не бъди наивен. В най-оптимистичния вариант е минавал 20 000км на година, може и повече.

Да да ,до магазина и до църквата,даже бабата си беше забравила бастуна в колата като я взимахме 😉😁

Редактирано от zlobar4e
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :) Нов съм във форума. И аз като колегата, който преди няколко дни е написал същата тема не намирам раздел където да се обсъждат подобни неща. 

Захванал съм се с търсенето на нов автомобил, втора употреба :) След доста проучване съм се спрял на няколко марки и модела. Най - трудно ми се струва, че ще намеря Хонда, понеже пазара е много беден откъм Акорди. А най - много искам колата да е Акорд :D

Та търся Хонда Акорд 7, 2,4 бензин, автомат, комби. Разглеждам обяви 2006 - 2007 г. Бях се насочил към 8 ма серия, ама ми предстоят други големи разходи и реших да се спра на по - евтиния вариант. 

Искам да попитам дали случайно някой е ходил да гледа този автомобил от обявата:

https://m.mobile.bg/details/11608490255199334

По снимки е ясно, че е напудрена много за фото сесията, ясно е, че е на много хиляди километри, все пак е на преклонна възраст колата :)

Много моля ако някой я е гледал да сподели какво е видял на живо, че на мен ми е малко далеко :(

Off Topic

 

Редактирано от Г.Писаров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички за много години, жив и здрави! (и вашите автомобили също😀

Бих искал да споделя с вас 3 обяви, които обмислям за оглед, за да получа предварително мнение дали някой от вас има наблюдения от кога са, някой ходил ли е да ги гледа и съответно дали търговците, които ги предлагат са коректни и някой имал ли е вземане даване с тях и какви са му като цяло наблюденията за конкретния автомобил.И на последно място, но не и по важност бихте ли ме посъветвали в кой сервиз мога да ги закарам за оглед, където наистина ще ми кажат всичко, което не е наред, а не да си премълчат нещо с надеждата да обслужвам после колата при тях тъй като съм от Бургас и там ще се прави всичко последващо по автомобила? За момента обмислям да ползвам услуги на фирми, които предлагат оглед на място(някой ако е ползвал такива моля да сподели мнение) като по лесен и удобен вариант. Ето ги и въпросните красавици:

1 - https://www.cars.bg/offer/5e2af5a0ef01f6045904fa03

2 - https://www.cars.bg/offer/5fddf9a7d2bc632c360c5122

3 - https://www.cars.bg/offer/5ff4d1b886cc3223b6095834

Благодаря предварително на всички 🙏

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората е фейслифт, но фаровете са преди фейслифта и то халогенни. Също така крайните гърнета не са оригинални. На мен тези неща не ми харесват много.

 

Третата е 2.0 двигател. За мен лично това е съществена разлика между нея и другите две. Иначе ситуацията с фаровете е същата – фарове от преди фейслифта на иначе фейслифтова кола. Също така в описанието пише кожен салон, което, видно от снимките, не е вярно – салонът е полукожа, а подгрев на полукожен салон в 7ма генерация мисля че няма. Което не е непременно голям недостатък (особено пък за кожения салон), но в описанието е доста понапомпано спрямо това, което се вижда на снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Г.Писаров написа:

Здравейте на всички :) Нов съм във форума. И аз като колегата, който преди няколко дни е написал същата тема не намирам раздел където да се обсъждат подобни неща. 

Захванал съм се с търсенето на нов автомобил, втора употреба :) След доста проучване съм се спрял на няколко марки и модела. Най - трудно ми се струва, че ще намеря Хонда, понеже пазара е много беден откъм Акорди. А най - много искам колата да е Акорд :D

Та търся Хонда Акорд 7, 2,4 бензин, автомат, комби. Разглеждам обяви 2006 - 2007 г. Бях се насочил към 8 ма серия, ама ми предстоят други големи разходи и реших да се спра на по - евтиния вариант. 

Искам да попитам дали случайно някой е ходил да гледа този автомобил от обявата:

https://m.mobile.bg/details/11608490255199334

По снимки е ясно, че е напудрена много за фото сесията, ясно е, че е на много хиляди километри, все пак е на преклонна възраст колата :)

Много моля ако някой я е гледал да сподели какво е видял на живо, че на мен ми е малко далеко :(

  Покажи скритото съдържание

 

Привет,колега!Колата,която си споделил стои в мобиле може би от година някъде,просто обявата постоянно се обновява!Не знам на какво се дължи това,но като се има впредвид че няма много голям избор в момента на пазара досега би трябвало да е продадена ако е читава..Не знам все пак някой колега ако я е гледал да каже мнение не искам да те подвеждам!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Pavel_Pavlov написа:

Втората е фейслифт, но фаровете са преди фейслифта и то халогенни. Също така крайните гърнета не са оригинални. На мен тези неща не ми харесват много.

Третата е 2.0 двигател. За мен лично това е съществена разлика между нея и другите две. Иначе ситуацията с фаровете е същата – фарове от преди фейслифта на иначе фейслифтова кола.

И на 3-те "фейса" фаровете им са фейсови (виж страничните габарити), а по повод гърнетата (които не виждам на снимка), това вероятно са просто различни накрайници - и моята бе така.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах от телефона и така ми се стори от снимките, прав си. А за накрайниците – също. Не е като гърнетата често да имат нужда от смяна.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Г.Писаров написа:

Здравейте на всички :) Нов съм във форума. И аз като колегата, който преди няколко дни е написал същата тема не намирам раздел където да се обсъждат подобни неща. 

Захванал съм се с търсенето на нов автомобил, втора употреба :) След доста проучване съм се спрял на няколко марки и модела. Най - трудно ми се струва, че ще намеря Хонда, понеже пазара е много беден откъм Акорди. А най - много искам колата да е Акорд :D

Та търся Хонда Акорд 7, 2,4 бензин, автомат, комби. Разглеждам обяви 2006 - 2007 г. Бях се насочил към 8 ма серия, ама ми предстоят други големи разходи и реших да се спра на по - евтиния вариант. 

Искам да попитам дали случайно някой е ходил да гледа този автомобил от обявата:

https://m.mobile.bg/details/11608490255199334

По снимки е ясно, че е напудрена много за фото сесията, ясно е, че е на много хиляди километри, все пак е на преклонна възраст колата :)

Много моля ако някой я е гледал да сподели какво е видял на живо, че на мен ми е малко далеко :(

  Покажи скритото съдържание

 

Да добавя и тази обява от Карса, че съм свикнал да гледам само Мобилето :)

https://www.cars.bg/offer/5ff5ea4a804a8f22266dbc42

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, ceco_accord said:

И на 3-те "фейса" фаровете им са фейсови (виж страничните габарити), а по повод гърнетата (които не виждам на снимка), това вероятно са просто различни накрайници - и моята бе така.

 Значи няма проблем с фаровете, но само първата е с ксенон другите са с халогени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...