Jump to content
Румбата

Ксенон капризите на времето

Recommended Posts

Ебати темата :D 

Пръскаш там дето туйто и готово.

 

Колега сега сериозно, на тоя ти въпрос никой няма как да ти каже каквото и да било, седни и го прочети сам и ми кажи после какво разбра от него. Опиши какъв е проблема, прекъсва ли, не свети изобщо ли, кво ли? Какви са тия капризи на времето? Нищо не се разбира от това което си написал.

 

Поздрави :)

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поясним, колегата ми писа на ЛС, проблема е с прекъсване на ксенона, като най-вероятно проблема е запалката, в една от темите за ксеноните бях писал за подобен проблем. Ето и съвета който дадох на колегата:

Цитат

Откачи кабела от лампата и напръскай, изчакай малко и сложи, ако се оправи не бараш нищо. Разгедай хубаво буксата, ако има нагоряло, ще трябва да търсиш друг кабел със запалката. Аз имам този проблем, с контактен спрей се оправя за около 2-3 месеца и/или по кратко. Купих си втора ръка кабел със запалка и чакам хубаво време за да го сменя.

      
Опитай се като пускаш тема да е малко по обстоятелствена, за да не се чуди всеки какво искаш да кажеш. Напиши в темата после как си отстранил проблема.

 

 

Редактирано от atoma
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за ксенони и на друго място бях питал, но нямам отговор. Някой може ли да каже нещо?

Ето темата:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм имаме яка светлина контактен спрей ABRO обилна струя 10 мин и ефекта е поразителен мерси за посоката дадена любезно от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десен фар 66240 osram нова крушка 65лв ляв фар така пристигна хондака от Швейцария 66040 osram спрея 9лв и по обстойно еконт офис за колегите пращам с гаранция и касов бон успех 

Редактирано от Румбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, JapCar написа:

Темата е за ксенони и на друго място бях питал, но нямам отговор. Някой може ли да каже нещо?

Ето темата:

 

Френски шансони peogeot и колата на гинеколога ренде 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...