Jump to content
XEPAKOBO

Задна светлина за мъгла

Recommended Posts

Привет, колеги. Съжалявам за може би глупавия въпрос, но не намирам откъде и как да пусна задната светлина за мъгла, която би трябвало да се намира най-отдолу в ляво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да генерализирам, от 15-ина години на Хонда се включват от вътрешния пръстен на лоста на мигачите.

 

51F2Tuy60KL._SX679_.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и индикация на таблото като е включена. Ако искаш мога да снимам и покажа. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Zlatozator написа:

Ако мога да генерализирам, от 15-ина години на Хонда се включват от вътрешния пръстен на лоста на мигачите.

 

51F2Tuy60KL._SX679_.jpg

Това е, че оттам има само за предните халогени за мъгла. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го вярвам. За предните е на постоянна позиция, а за задните е на "пружинка" все едно. Дай снимка.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като пуснеш халогена завърти още малко и ще я пуснеш. Врътката няма да остане в същото положение, а ще се върне обратно. Пробвай и пиши резултата. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 23 часа, Zlatozator написа:

Това не го вярвам. За предните е на постоянна позиция, а за задните е на "пружинка" все едно. Дай снимка.

Както казах само предните халогени се пускат от там. Странно ми е защо така, но е 2.4 бензин американско (предполагам) изпълнение и излиза, че се пускат по друг начин. Има определени разлики като ръчната, която е крачна вляво от спирачката. 

IMG_20190129_163939.jpg

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, XEPAKOBO написа:

американско

Може би трябваше да почнеш от там. Виждал съм американски модели, които изобщо нямат светлини за мъгла отзад. Например Acura TSX.

 

47582216_1944797055829870_63027615275291

 

Тук, където са двете светлини за заден ход в стоповете на снимката, на европейския аналогичен акорд има задна светлина за мъгла от страната на волана, докато американците си ги модват, за да постигнат този ефект. EDM му викат... кой к'вот' си няма :D

 

Та OK - виж дали изобщо имаш гнездо със/за крушка най-отдолу в стоповете (по-вероятно само в левия).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Zlatozator написа:

Може би трябваше да почнеш от там. Виждал съм американски модели, които изобщо нямат светлини за мъгла отзад. Например Acura TSX.

 

47582216_1944797055829870_63027615275291

 

Тук, където са двете светлини за заден ход в стоповете на снимката, на европейския аналогичен акорд има задна светлина за мъгла от страната на волана, докато американците си ги модват, за да постигнат този ефект. EDM му викат... кой к'вот' си няма :D

Та OK - виж дали изобщо имаш гнездо със/за крушка най-отдолу в стоповете (по-вероятно само в левия).

Друго интересно е, че пичът, дето я е вкарал от Дубай или и аз не знам коя точно държава в района е сменил целите стопове с европейски, предполагам заради крушките, та реално трябва да имам заден халоген, но вероятно няма откъде да го пусна. Забавна история. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е забавна , а измислена история!

Това ми звучи като едно време, когато вкарваха в Мото-техника Рено-5  , предназначен за арабските страни, без парно!

Там нямат нужда от парно , а също мъгла :D.

 

Редактирано от Emicha
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...