Jump to content
Narmag

Лампи в купето

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От известно време съм горд собственик на CRV 2003, бензин, автоматик. Проблема ми е с лампите в купето. Отначало понякога при отворени врати светиха за известно време, но вече тази на тавана не свети никога, а тази в багажника свети, но само при натоварен багажник или натиск на пластмасите около щората. 

Колата я купих с допълнително слаган парктроник и си мисля, че при прекарването на кабелите и ако са махали на пластмасите нещо са натиснали, което прекъсва подаването на ток към лампите. 100% не са изгорели. Някой има ли идея, как да процедирам?

 

Втория въпрос, който имам е възможно ли е да се сложи допълнителен круиз контрол? :) 

 

Благодаря за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всяка врата има бутон(прекъсвачи)  на които отговарят за задействането на тези лампи провели ли тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят на всяка врата тези прекъсвачи. При удар по тавана преди светваше лампата. Клемите не са клеясали на самите крушки. Направи ми впечатление, че ако натискам пластмасите около тази в багажника, дори далече от нея и светва, докато има натиск. Странно. Явно ще трябва да я водя някъде. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...