Jump to content
Petargazdov89

Шумен двигател и вибрации акорд 7 2.2

Recommended Posts

Здравейте :) отново съм в проблеми и се надявам някой да ми помогне относно моята Хондичка :) Та на кратко : Всяка сутрин след първи старт колата си държи по високите обороти и след минути си утихва двигателя до толкова че да ти е кеф :) минминалата сутрин това с утихването не се случи има и вибрации и е доста шумен работата на двигателя е всякаш като думкане или нещо детонационно ... закачахме на комп няма грешки дюзи показва в добри стойности ...другото което е показа на диагностиката че има високо количество вода в горивния филтър .... в горивото винаги слагам BDC и зареждам хубаво гориво ... при подаване на газ все едно стърже и няма много сила ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

другото което е показа на диагностиката че има високо количество вода в горивния филтър

Смени го този филтър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес при каране до бензиностанцията при отваряне на капачката на резервоара исъска стабилно като вакум и лек дим... до сега не е било така 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жадна е била :) Всичко е на ред, нормално е да изсъска, но за дим... не съм виждал. И как излезна дим след като съскането е от вакуум?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да по топъл въздух ....но определено се чу стабилната :) друг майстор чу двигателя как работи и ми каза че имало два варианта или дюзите да не са в рвд или растегната верига и да пробеня газораспределението и от там да идва тая шумна и думтяща работа на двигателя ... маслото е между минимума и максимума ... растегната верига ако е нямаше ли да проличи по рано понеже това става след огасяне и престой на колата за една вечер и на сутринта бау .... думти и не стихва ....в града читави майстори за Японки нямаме ... ако някой ме посъветва нещо ще съм му благодарен ....до преди да стане този проблем с колата ми пълнеше душата всеки ден като си я карах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в горивото което зареждаш? Както описваш симптомите ми прилича на бензин в нафтата. Историята познава и такива случаи. Отвори си капачката на резервоара и по мириса сам може да усетиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едно място си зареждам и момчетата ме познават не съм имал проблем с зареждането а и имам навика да гледам винаги кой пистолет хваща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...