Jump to content
трендо

Слагане на газ

Recommended Posts

Привет на всички.Моля насочете ме какъв газовинжекцион да монтирам на Honda CR V 2008година 3 генерация 2.0petroл  ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш по 6-10 хил на година ефтино издържат толкова 40-50хил.Ако караш по 30-50хил хубаво и скъпо с 5 год  и 150хил км гаранция Романо ,Ловато и тн. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 19.01.2019 г. at 16:06, трендо написа:

Привет на всички.Моля насочете ме какъв газовинжекцион да монтирам на Honda CR V 2008година 3 генерация 2.0petroл  ?

Honda e доста капризна на газ, ако зависи от мен само хубава и скъпа уредба, от рода на BRC, LANDI RENZO‎, MegaJet и Tartarini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с BRC с довпръскване на бензин (без монтирана система за мазане на клапаните) на същия модел автомобил.До момента за година и малко - 30 000км. без никакви проблеми, само смяна на филтри.

Редактирано от katri71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с течна фаза Liquid Si by Vialle. за 12000 км, до сега абсолютно никакви проблеми. Минуса е първоначалната цена, но колата е една идея по динамична от колкото на бензин

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с впечатления от Bardolini B4?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Cocoride написа:

Някой с впечатления от Bardolini B4?

Монтирал съм такова на CRV-3,става но не го препоръчвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Споделям Ви лични впечатления по темата.

 

С газова уредба Романо съм, монтирана при колегата Иво Ленков, подвизаващ се във форума. Сервизът му е в Надежда (Каравелгаз), цената е 1350 лв. Повече информация - от самия него. Мастър Бранко (Markoni) има лаборатория в Русе, но е далечко (ако е фактор за Вас). Негови координати можеш да намериш в нета, както и тук някъде (Markoni's Garage). В Своге не ми е известно да има специалисти, но предполагам сте проучил. 

 

Аз съм с "американския" двигател, 2.4. При все, принципът ми е винаги е бил, че евтиното излиза скъпо, съответно, не съм се скъпил за газовата и монтирах Романо-то при г-н Ленков (освен репутацията му, определящо беше и това, че ми е на 5 мин. от вкъщи). 

 

Моят съвет в случая е да се "вкарат" повечко пари в добра уредба.


Успех!

 

Д.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...