Jump to content
YaSo

Нова Кола

Recommended Posts

Здравейте, не знам дали питането ми е за тук, затова моля Админа ако прецени да го премести където му е мястото.

Дойде време да сменям авотмобила. Няма да изброявам какво съм карал, просто последната ми кола беше peugeot 307 sw 2006 1,6 hdi 110 hps. Спрях се на нея поради ред причини - евтина поддръжка, над 1200 км с един резервоар извънградско, голям багажник, конфортна возия за класа си, сравнително висок просвет, улесняващ ме да я кандилкам по какви ли не места. Не робувам на марки ами по-скоро да ми върши работа. Поради тази причина избрах следващата да е peugeot 308 sw 1,6 hdi 120 hps. Ето обаче че докато се подмотвам ми попаднаха няколко ревюта за honda civic tourer. Честно казано така както не бих купил бензинов мотор на пежо поради ред причини така и се двоумя за дизелов на Хонда. Моля за съвет относно tourer варианта на civic след 2015 - возия поддръжка бензин или дизел, какво да очаквам. наистина ли е толкова добър 1.6 i-DTEC или да се спра на бензиновия...гледам в момента Бултрако са пуснали за по 30к и малко такива хонди на по под 6000 км. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея комбита са 9-та а не новата 10-та генерация. Багажника е огромен, а за другото - чети темите в 9-та ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая визирах civic 2017 тест драйв автомобили  които се продават от Бултрако - те не са ли 10та? Иначе за 9та четох там - да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10-та генерация Сивик се предлага само като хечбек или седан, няма комби версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...