Jump to content
Anjo

Странна планка

Recommended Posts

Колеги изкривих носач преден десен долен на Хондата и най-странното е че по магазините бяха много учудени заради начина по който е закрепено ESP-то на колата на една планка която я няма на носачите които те ми предлагат... въпроса ми е знае ли някой защо при мен е така а не както на другите??? Намерих в нета носач но и там ако чукнеш заменяеми части излизат без планката0-02-04-3539e8e4a123fc63a7751dcafcd7e8b2e018949b42b5fe0deed64bde8e53612c_fb8e81e0.thumb.jpg.f43adcccf0da095c05b85335a40db26d.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

в каталога на хонда има два варианта- ляв и десен. По ОЕ номер 51350SWAE11(който е десен) излизат с планка като твоя! По ОЕ номер 51360SWAE01(ляв) са без планка. За съжаление, в наличностите до които имам онлайн достъп, има само ляв Без планка. Ето ти номера на десен (с планка):  A.B.S. -211129; BORG & BECK -BCA7057.

Успех

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая решението се оказа режене на планката и прехвърляне на такъв без. Този с планката намерих само наличен в Бултрако на цена от 1230лв..... Очаквах разбирасе ръчен реглаж на фаровете но се оказа че те си бяха ОК :)

Редактирано от Anjo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...