Jump to content
MisterNicehoho

Honda Civic 1.8

Recommended Posts

Здравейте,

Бих искал да подканя собствениците на Honda Civic 1.8 да споделят колко горе-долу им излиза колата годишно/месец, както и колко пари са дали за последните ремонти ( през 2018, че назад във форума има, но са от преди 2016, цените вече може да са други).
Знам, че всеки кара различно и в километри, но ще ми даде някаква представа колко струва да поддържаш този автомобил ( замислям се за 1.8 на газ)
Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата доста изчерпателно е поговорил.

Съединител и верига, често срещани проблеми, много достъпни като цена.

И като цяло се замисли за бензин без газ и дали наистина си заслужава често реглаж на клапани, и разхода от поне 2,3 литра.

Поздрави

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам дизел, но може лесно да си сметнеш разходите по колата. Каското е около 500-700лв в зависимост от застраховател/сума. Винетка 100лв, гражданските скочиха и те - около 300лв. Смяна на масло/филтри при мен е около 300лв, но бензина е по-евтин за обслужване, а и зависи от маслото/филтрите. Слагаме го 150лв.  Разходите за гориво си зависят вече от това какви километри минаваш и къде.  Ремонтите, не бих казал, че са много по-различни от повечето коли.  Преди да я вземеш - задължително в сервиз за преглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...