Jump to content
dio18

Лайсни за прозорци

Recommended Posts

  Здравейте колеги, имам Civic VI hatchback японка. Искам да си сменя лайсните, които се намират долу от външната страна на страничните стъкла, защото покритието им е изгоряло . Проблемът е, че не знам как точно се наричат , за да ги потърся. Ще съм благодарен, ако някой ми помогне.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги свалих - изтърках гуменото покритие с шлайфа - сложих шкурка  . Занесох ги на бояджия - боядиса ги черни след което ги лакира, взе ми 30 лева за 4-те и готово :) . Всъщност аз изках матови, понеже по-добре стоят, но бояджията ми каза, че без лак по-бързо ще падне боята. Ако счупиш щипки докато ги сваляш лесно ще намериш. Така карам вече 4-та година не са мръднАли.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз проблема го реших,като ги свалих тези лайсни,изчистих гуменото покритие.Пробах се да си ги боядисам,но не ми хареса как се получи,тогава се сетих,че един приятел ми беше подарил гумена лента(която мисля,че се използва за лепене на фугите на черната хартия,която поставят по покривите на блоковете)изрязах я по лаисните и я залепих(тя си е със лепило от едната страна).Вече четири години е така и не е мръднала.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги качете снимки да видя как е станало ,че проблема е масов на 20 годишните коли и ме дразни .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм на други сивици този проблем, но нито на моята, нито на тази която взех за части, този проблем го има. Гумата си е все още еластична и цяла. Явно са различни партиди производство. Моите сивици са набор 98.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да кача снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...