Jump to content
Headless

Съвет и помощ за хондичка от патило :)

Recommended Posts

Привет колеги.
Попаднах на може би интересен екземпляр и съм леко изкушен. Какво ще ме посъветват тези от вас, които са по-запознати със съответната кола? Струва ли си да се разходя от Бургас до Пловдив, за да огледам това евентуално съкровище или може би някой от вас, вече е ходил на оглед и има някакви впечатления? Като цяло прочетох, изрових и изгледах каквото можах, но заради годината на производство и рядкостта на този тип автомобили има доста оскъдна информация. Ето и обявата в двата сайта, защото има някой снимки, които се различават и се виждат някои неща. Примерно по снимките забелязах, че шофьорската врата е може би леко провиснала и не се затваря плътно или е имала лек удар и предбоядисвана, за което не съм сигурен, както и състоянието на предната броня разбира се, което е нормално за италианка мисля. Също и на задна дясна врата има някакво олющено в задната горна част, на лявата врата е по-леко. Интериора изглежда доста добре. Не знам според вас, нормална ли е тази цена за колата или това предполага, че ще има доста замаскирани проблеми?

https://www.mobile.bg/11537821494910278

https://www.cars.bg/offer/c2797370

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не би да си я взел вече, че обявите не са активни?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. Явно някой я е купил. Смятах тази или другата седмица, да се завъртя към Пловдив и да я огледам, но някой ме е изпреварил. Здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...