Jump to content
Maximus

Проблем с подгрев на пасажерска седалка

Recommended Posts

Здравейте,

 

онзи ден забелязах, че не ми работи подгрева на долната част на седалката, а този на облегалката си грее. Гледах бушона - здрав е. Под седалката има нялколко букси - размърдах ги всички - нищо не става. Гледах в google и видях, че е възможно да е прекъснат някъде реотана и за да се оправи трябва да се отвори цялата седалка, а на този етап не ми се иска. Имате ли идеи какъв друг може да е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мой личен опит - не нямаш други алтернативи, щом релето цъка и бушона е здрав, значи е скъсан/изгорял проводник. Иначе да - малко си е играчка това със махането на седалката и да се оправи подгрева, но не е страшно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проводниците лесно достъпни ли са или трябва да се разшие седалката, да се оправят и после пак да се зашие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак да се разшива - не, принципно, след като се свали, се махат пластмасите около седалките, след което тапицерията трябва да се държи на едни пластмасови щипки, които също се "отщипват" и вече имаме достъп до седалката, там вече е малко мъка, че трябва със клещи или отверка да се махне скобата, която държи кожата към дунапрена и чак след това е подгрева.... 

това би трябвало да ти онагледи какво ти предстои

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми лошо... И почвам да бегам, бате... :D

 

Благодаря, колега! Ще изчакам пролетта и ще я мисля. Хубавото е, че е пасажерската, а не шофьорската. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...