Jump to content
Bidjo

Тема за обсъждане автомобили (CR-V) от обяви

Recommended Posts

Ето две автентични сервизни книжки на вкарани от мен коли,може да се ползват за сравнение с някои които ви се струват фалшиви.

23191182o.jpg

25567983b.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ibarnev написа:

От наблюдения върху цената/годината/км .... помисли малко:

При тази цена няма как той да я купи в Швейцария на още по-ниска цена да я докара до тук, да я по стегне, да си сложи печалба и за него и да ти я продаде на тази цена!

Вярно прав си , че може би не са точно 120/150 000, но обикновено за десет години се навъртат около 250/ 300 000

И още - последното нещо, което искаме да те спирам или да се заяждам...

ЧНГ !

Ако те кефи взимаш и караш!

 

Разбрал си ме грешно. Не се заяждам. Моята си я имам от три години,абсолютно същата но е ноември 2008 г...просто попитах по какви белези констатираш че е на над 250 000 км.

Извинявам се ако съм те обидил.

ЧНГ - много здраве и много безаварийно километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е наред, ни най-малко не съм!

Просто аз когато търсих моята преди една година хем 2011 търсих, и се нагледах масово на коли които бяха все на  около 150 000, а после се оказваше,че са отгоре със поне 150 000км.

Но винаги има изключения, нали? :rolleyes:

И ние всички вярваме, че сме улучили точно тези коли!

Всъщност слава Богу тези машини се оказват доста корави и евентуалните скрити 100 000км. за тях не са голям проблем!

Щастлива и безаварийна година!

Поздрави!

 

 

 

Редактирано от ibarnev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ibarnev написа:

Всичко е наред, ни най-малко не съм!

Просто аз когато търсих моята преди една година хем 2011 търсих, и се нагледах масово на коли които бяха все на  около 150 000, а после се оказваше,че са отгоре със поне 150 000км.

Но винаги има изключения, нали? :rolleyes:

И ние всички вярваме, че сме улучили точно тези коли!

Всъщност слава Богу тези машини се оказват доста корави и евентуалните скрити 100 000км. за тях не са голям проблем!

Щастлива и безаварийна година!

Поздрави!

 

 

 

Да абсолютно си прав....аз също я търси почти една година...и се нагледах на доста "барутници" . Най- много зависи от предния собственик и  къде е поддържана , не толкова от коя държава е внесена...видях доста от Швейцария от които нищо не стават.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години, колеги!

 

По принцип е напълно възможно CR-V бензин, без газ, 2009 да е на 150-160 х. км. Но, както каза ibarnev, за какви пари я е продал собственикът, че да стигне тук на такава цена? Все пак не изключвам да са близо до реалните км.

 

Ако говорим за дизел според мен няма шанс за такъв малък пробег.

 

Сега за конкретната обява - написали са всички възможни екстри, но според мен този модел с оборудване EX няма хладилна жабка и контрол на налягането на гумите. Също така отгоре е панорамен прозорец, а не люк или шибедах, защото не се отваря. Мисля, че само при американките 2,4 л. има опция за отваряне.

 

А понеже и аз минах по същия път с търсенето и избирането, имайте предвид, че читавите коли се продават моментално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

На пръв поглед как ви изглежда CR-V-то от линка:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21543767430222172&slink=9b2fsk

 

Може ли да се очаква за такава цена да се намери качествен екземпляр или трябва да се търси нещо по-скъпо?

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Здравейте,

 

На пръв поглед как ви изглежда CR-V-то от линка:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21543767430222172&slink=9b2fsk

 

Може ли да се очаква за такава цена да се намери качествен екземпляр или трябва да се търси нещо по-скъпо?

 

Благодаря!

Защо да не е толкова 2 ген16годишна кола без екстрите и системите на следващите си събратя от тази генерация.Като включиш че сас сигурност и предстои смяна на верига и стартираш с едни 1500лв само за нея,ако намериш читава с сменен този консуматив няма да е на тези пари.Отиваш караш и гледаш на снимка всички са перфектни,повечето от ШВЕЙЦАРИЯ имат някъква сервизна история.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи - това са парите за ЦРВ 2003.

Така както го е написал тоя пакет ELEGANCE ше излезе, че е нещо много специално и едва ли не другите Хонди нямат:

климатроник; бордови компютър; пълен ел. пакет; чупещ волан; подлакътници; 6 бр. AIRBAG; ABS; миене на фарове+халогени; теглич дистанционно централно заключване, с 2 бр. ключове; оригинални 16" алуминиеви джанти.  

 

Единствено го попитай да ти покаже 6-те броя възглавници (да пише SRS) на тях. Ако намериш повече от 2 - честито!

image.pngimage.png

 

Климатроник, бордови компютър, пълен ел. пакет, чупещ волан, подлакътници, централно, халогени на 99% съм убеден, че имат всички префейсови.

Джантите 16-ки - бива. По принцип идват с 15-ки, а тези са оригинални Хондовски (за зло или добро) ... 

Миенето на фарове - с него,без него.

И стигаме до теглича - щом е имало шансът да е ползван е 50/50 , т.е. проверяваш си съединителя да не приплъзва.

И гледаш има ли масичка и щора на багажника.

Добре са я почистили колата, полукоженият салон е най-добрият.

Гледам, че има и плеър някакъв - добре е, защото оригиналният е пълна трагедия.

 

Редактирано от dindin
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бордови комп.на префейса.Халогени не се слагат на всички сериино,ниските нива са със климатик.Екзекютива е със подгрев на седалките и кожен салон.При тези снимки не мога да видя дали е клима или троник.Тази цена е адекватна за посоченото Црв,ако няма драми.

Разбирам желанието на някои колеги да помогнат,но и доста глупости се пишат.Това със веригите го имате като сутришна закуска :D ,95% ако не и повече от колите от Швейцария имат сервизна книжка както каза предходен колега.Там се записва реален сервиз в които е обслужван автомобила и носи отговорност за неговото състояние.Без дори да звъните може поне да видите дали съществува такъв при ваше съмнение.

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за бордкомпа (префейс нямат), халогените (предните - на префейс с тях и без тях все същото, че са като на китаец очите и полза от тях реална няма) и климатроника (явно моята е била от тези с климатроник).  Копирал съм почти цялото описание от търговеца и това е моя грешка.

Комплект верига ако чак толкова се наложи е около 600 лв оригинал, труд колкото дойде. Ако е адекватно смазвана е желязна.

 

Преди 1 час, pepur написа:

доста глупости се пишат

 

Колега @pepur, точно това целях - пишат се глупости, в бързината и по инерция и от нас - но и от търговците.

Благодаря за потвърждаването на този факт! :)

Ние, които сме решили да помогнем на колегата не продаваме този автомобил, та отговорността за написаното е на търговеца.

 

Не ми допада, че леко и прикрито с определени изказвания взимате страната на гилдията още повече че явно колегите са доволни от колите, които внасяте, за което адмирации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Quote

Швейцария имат сервизна книжка както каза предходен колега.Там се записва реален сервиз в които е обслужван автомобила и носи отговорност за неговото състояние.Без дори да звъните може поне да видите дали съществува такъв при ваше съмнение.

 

И всичките коли от там и от др държави продължават да влизат при нас все на 174 хил. км,това явно е някъква заветна цифра станат на толкова перфектни и ни ги подаряват в горния случай 16 год. кола.:D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страна не взимам,а безпристрастно коментирах горната обява защото има неточности и се оставят потребители с грешно впечатление.Разбирам,че може да сте го написал в бързината.Нито пък се считам от Гилдията :D ,преди всичко съм потребител защото си ги и карам тези които вкарвам :) .

Глупосите по-скоро са за вечните коментари относно фабрикуване на книжки и милионници :D.За толкова години аз защо не зная къде аджейба се правят тия книжки,става като Градски Легенди :D.Црв 3ката по-назад в страницата изглежда доста добре(на снимки),които има интерес би трябвало да го види.Има много автомобили с малък пробег,не трябва да се генерализира.Хонда не е марката и тип автомобила на които да се навъртат по 50-100к км на година.За Фирмени автомобили се избират други Марки.Работещият Швейцарец не разполага с времето да прави по 300км на ден.Хонда и Лексъс и там се купуват от прагматични хора които ценят надежността.

Иначе да,масово вноса се манипулира.За тези от Италия както каза преди някои още там ги въртят,.....темата е дълга :) .

Тук хората дават и получават помощ,затова трябва поне тук инфото да е максимално “чисто". Форума разполага с толкова решения на проблеми,които дори и Дилър ги няма :D .

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на скоро един мой приятел ми се обади да ходим да гледаме една A3-ка колата свети на 130к, в последствие се разбра че колата е на 420к автоджамбазите са се погрижили да сменят волана и кожения салон и дръжки скоростен лост колани. Не знам от се им иде кяра да правят такива манипулации за кола която им искат 6500 но го правят, предполагам от две коли са направили една.

Редактирано от Радо82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pepur

Без да се заяждам, скоро съвсем случайно попаднах в ebay на обява за продажба на сервизни книжки. Имаше избор на марки автомобили и цената варираше спрямо броя на печатите вътре.... 

Ориентировъчно 20-30 лири за брой. Определено беше неприятна изненада... 

Но го има и другото... Скоро продадох цр-в 3, бензин, ръчка, 10 годишно, на истински доказани 170к км. Работата с колите е като с жените....или имаш късмет, или не.... 

Поздрави

Редактирано от tanas4o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за книжките от eBay. Мой познат си купуваше оттам преди да си продаде поредната кочина, купена също през eBay за без пари, с повреда и отремонтирана.

 

Фирмени хонди също съм виждал. Всичкото доктори на повикване у наше (английско) "село" карат CR-V. Не знам, по колко мили правят на година, но се скъсват от обиколки по затънтени селца (съпругата ми е кардио сестра в еквивалент на българска Окръжна Болница).

 

Айде малко и по темата.

Моето CR-V е края на 2003-та. Когато го купих преди 3г. беше на 79000 мили. След проверка в местния КАТ се оказа, че не е карано 3г. В момента е на 126000 мили. Всеки, който го види ще си каже, че е на поне 300000 мили. Воланът е яко изтъркан и разлепен, салона е захабен, външния вид търпи критика. Да, ама не, на 126000 си е. До този вид го докарах аз, използвайки го за товарна кола покрай ремонтите по къщата ни последните 3г.

 

Докато работех в автосервиз съм виждал коли на по-малко години и мили, но в състояние като моята.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би тъп въпрос ама по какво се различават нивата до фейслифта. И как се разбира дали е климатик или климатроник.


Също гледам още една https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21543956006160150&slink=9b2fsk
Някой дали ги е гледал или дали има някой по-близичко възможност да иде да им хвърли по едно око за да не бия път от София напразно пък и аз не съм разбирач ще трябва да си водя някой с мен да я гледа, да не го разкарвам и него. Или пък ако някой е гледал друга двойка която да му е хванала окото и си заслужава да се види. Ще съм много благодарен.

 

Редактирано от inkyov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще Ви пратя Л.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Някой дали е гледал тези двете 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21547486725288097&slink=9gx9ls

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21544196970358152&slink=9gx9ls

 

Другата седмица ще имам време и ще ходя да ги видя. Софийската ме притеснява малко СВ номер напълно обслужена гуми... и да я продава (малко хора обслужват взимат гуми и всичко и си продават колите без да имат проблем). Пловдивската незнам как стоят нещата в Бултрако дали са само със запазване на часове или може да я закараме там и ше я прегледат на момента? Или ако има някой колега от там който разбира? Иначе на снимки изглежда много запазена.

 

Благодаря Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тук обсъждаме 3-та генерация CR-V

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Пускам темата за да не питаме за обяви на втори генерации където не им е мястото!

 

Аз мога да почна с питанка за https://www.cars.bg/offer/c2918005. Ако някой я е гледал вече ще е доста полезно. Мисля да отида да я гледам, защото изглежда добре на пръв поглед. Предполагам и е една идея по-висока цената заради регистрацията и другите работи.

 

Надявам се темата да е полезна за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора генерация без екстрите за следващата  фейс. Явно изненадите са под капака като ръжда и тн.Гумичките на педалите сменени с нови но не е намерил  тази на газта.Трябвя да се види подробно на място на снимки всички са уникални.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам човека има две еднакви на едната снимка се виждат една зад друга.Да не е комбинирал снимките че да направи една "Уникална".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в понеделник отивам да гледам ето тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21547486725288097&slink=9i86lx

Запазил съм си и час за преглед в Бултрако Пловдив. Някакви насоки какво да погледна по детайлите което да ми помогне за пазарлъка после? Или ако виждате нещо нередно от снимките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките виждам ръжда на шофиорската врата пантата.От Швейцария гледаи за ръжда даже ръчкаи отдоло с някоя отверка да видиш как е отстрани на резервоара има 2 окачващи греди които ръждясват много.Влизаш в багажника и махаш капаците на задните амортисиори аз като гледах на няколко попаднах точно там безубразна ръжда.От автомата се оплакват че горял много (последно в фб групата казваха 18 градско).За пазарлъка тестваи всичко натисни всяко копче наври се навсякъде и използваи каквото намериш.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо по снимките ако има как да прегледат и автомата софтуерно.Не е показал двигателя .Автомата не трябва да има придърпвания кикове, изчакай да загрее колата да си прояви всички магарии особено автомата . Автомата при включване на директна и задна не трябва да блъска,при каране градско с 50-60км отпусни газта да се убие скорост и подай газ до край,ако е наред фрсира без удар същия тест при 100 км .Карай след 110 км да видиш как действа V TEC системата на двигателя. Ако решиш да е твоя карай я над половин час.....ако ти разрешат.Вдигни щеката на автомата трябва да има розово червеникав цвят маслото въпреки чернотата му всичко от кафеникаво до черно  говори за липса на поддръжка.Павярвай джамбазите знаят как да снимат и да не ти покажат забележките. 

Редактирано от CARPERA
  • Благодаря 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че е без номера и едва ли ще мога да развия такива скорости но ще изчакам да загрее колата за да видим какво ще покаже а и после предполагам в сервиза ако има някакви проблеми би трябвало да ги хванат. Ще натискам където квото видя дали работи. За разхода на автомата разбрах, но предвид че моето градско е по околовръстното няма да е чак толкова. Малко е странно, че двигателя не е сниман, но ще го видя на място дали има нещо фрапантно и дано да няма много ръжда по колата. Благодаря ви за насоките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.01.2019 г. at 8:50, Радо82 написа:

Колега тук обсъждаме 3-та генерация CR-V

 

Колеги, в тази тема и САМО в тази тема се обсъждат CR-V от всички генерации по обяви.

Понеже започнахте да създавате всякакви теми във всякакви раздели съм я слял грешно с друга от раздел за 3-та генерация и чак сега разбрах какво се е случило. Темите се сливат с тази и оставям линк на мястото на старата, който стои неопределено време.

Да не почнат сега питанки от рода на "къде ми изчезна темата". :) 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, CARPERA написа:

...Карай след 110 км да видиш как действа V TEC системата на двигателя. ...

И, как точно трябва да действа vtec на тази кола?

И, защо точно след 110? Не е ли по-важно при какви обороти се включва vtec, а не при каква скорост?

 

Не за друго, ми да не остане kkthx разочарован, ако това CR-V се окаже с i-vtec на база vtec-e (като моето К20А4, например). Тогава при 110 нищо няма да се случи, защото икономичният vtec се включва почти неусетно на 2200 об/мин., много преди да си стигнал 110 км/ч.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колегата  Krasi-mir е обяснил точно i-vtec.Всяка автокъща има транзитни номера на разположение просто не оставяй да те лъжят че ейтам седели полицаите и само тях чакали ,че не може да се кара,все пак купуваш кола не макет кото да стои,ако не ти дадат да караш значи има нещо което крият.Сервиза ще ти направи диагностика но как се държи автомата в движение и самата кола.Има телефон питай дали може да се кара колата за да се изпрабва но не само в отсечката пред автокъщата поясни им го.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да я гледам тази от Пловдив. Нищо общо от снимките външно. Вътре е много запазен салона кожата е супер. Забележката вътре е, че пластмасата пред километража е разцепена и затова така е и сниман в обявата. Външно отпред бронята е ожулена в ъглите, отстрани на вратата има ожулена линия (която с пастиране ще изчезне май) фрапантното беше, че всичките пет врати бяха почти целите в оранжеви точки от ръжда. Много малки но навсякъде по колата. До левия стоп имаше изгнило което отгоре беше мазано със сива боя и пак беше излезнала ръждата. При пасажерската врата от вътрешната страна доло имаше ръжда. Задната броня беше ожулена в единия ъгъл и на едно място боята напукана. Фаровете и двата бяха напукани на места. Предната и задната броня се разминаваха с купето бяха на 2 места изкочили по настрани. На вратата на багажника пантата е ръждясала и вратата е леко увиснала. Гумите са с дот 2015 стават за още един сезон. Дисковете са добре. Багажника бяха поужулени пластмасите вътре. Обяснението за ръждата на точки беше, че не се карала колата и нали дисковете ръждясвали и като тръгнеш после и набиеш спирачки от там мятало и ставали тези точки, даже ми показа как се махат лесно от праговете на вратите които били пластмасови и нямало как да ръждясват. Странно как тея дискове мятат чак на задната врата. Не бях чувал такова нещо. Двигателя боята на капака му е олюпена почти цялата. Металния надпис ВТЕК е разлепен до половина и огънат на дъга. Металните връзки на маркучите ръждясали и надоло на доста места пак ръжда по купето. Отдоло имаше само петна на места и тук таме повече ръжда. В крайна сметка се отказах дори да я карам на преглед.

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това точно говорихме на снимките уникално запазена и писал без корозия,интересно ръждата която намери е нещо друго явно за него.На снимките в обявата нищо няма да видиш трябва оглед на място с всяка която ти хване окото.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но не ми остана време. Коли с удари и ръжда. Горубляне е супер зле, всичко там е удряно. Понеже гледах и други модели всичко беше замацано отгоре отгоре и с просто око се вижда, представям си пък мяйстор ако мине да ги огледа какво още ще забележи. Тези хонди отново бяха с точки ръжда по вратите. Всички от 2ра ген. ли почват така да гният?

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което съм виждал вече на няколко CRV-та е ръждата, която тръгва по пантата на вратата на багажника.

По вратите не ми е правело впечатление да има нещо.

Снимки имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се сетил да направя снимки. На светло сиво си личат най-ясно. На другите цветове трябва да клекнеш до вратата и да се вгледаш добре за да ги видиш, съвсем малки точки ръжда. След изтриване с нокът на някоя точица се усеща как боята все едно има лека пукнатина която не се вижда изобщо всичко си изглежда ок но ти задира когато минеш през това място където е била точката ръжда. На мазда 5 го има същия проблем по вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, в търсене съм на кола и се ориентирах към вашата марка.Някой случайно да е проверявал тази кола дали била размазвана по-рано и оправена за продан.Всичко на думи е много добре,но се продава от август месец.Питам за да знам дали въобще да я гледам на живо.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21528816801983666&slink=9y8r2p

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Харесахме си това возило https://m.cars.bg/offer/c3034724.

Ако може някой колега от Враца да я погледне. Също бихме благодарни да ни упъти към сервиз.

Благодаря предварително

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.02.2019 г. at 18:35, zograffa написа:

Здравейте момчета, в търсене съм на кола и се ориентирах към вашата марка.Някой случайно да е проверявал тази кола дали била размазвана по-рано и оправена за продан.Всичко на думи е много добре,но се продава от август месец.Питам за да знам дали въобще да я гледам на живо.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21528816801983666&slink=9y8r2p

Това, че се продава от август месец нищо не означава. За сравнение ще ти дам пример с моята, която съм обявил 11.2017 за продаване. От тогава за информация са ми звъняли по телефона точно 4-ма души и то предимно да ме питат за по-ниска цена /понеже са отдалече/, а да я погледне не е идвал никой. Така за сетен път се убеждавам, че за потенциалния купувач не е важно състоянието на колата, а основно цената на която е обявена. Аз лично, ако ми е харесал един автомобил, звъня на човека и отивам да гледам на място. Всичко друго са приказки от селски вечеринки и жива загуба на време. Това, което ще види някой друг при огледа на кола, съвсем не означава, че ще отговаря на твоите изисквания за "добър" автомобил. А на място може да прецениш и самия продавач колко е стока, което също не е за пренебрегване. Това от мен. Хубав ден и успех в търсенето! А .. и поздравления за избора на марката .. няма да те разочарова. Дано скоро да се похвалиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 3/28/2019 at 11:05 PM, sparky01 said:

Здравейте,

Харесахме си това возило https://m.cars.bg/offer/c3034724.

Ако може някой колега от Враца да я погледне. Също бихме благодарни да ни упъти към сервиз.

Благодаря предварително

 

Колега докато не отидеш и сам да я погледнеш нищо няма да се случи,от снимките не се вижда волана хубаво и ми се струва доста износен и това не става за 160хил обявени ,за 16 годишна кола тази нистина не е излизала от гаража с тези км.Докато не огледаш поне 10 коли няма да добиеш никаква представа какво да гредаш и къде да го гледаш.На снимки всичките са перфектни и качваш се и караш.........когато я вземеш не е точно така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.03.2019 г. at 23:05, sparky01 написа:

Здравейте,

Харесахме си това возило https://m.cars.bg/offer/c3034724.

Ако може някой колега от Враца да я погледне. Също бихме благодарни да ни упъти към сервиз.

Благодаря предварително

 

Аз не бих я взел за тия пари, много очукана ми се вижда за тия километри, май е удряна в средата и предната и задната врати са с различен цвят, ръждиви джанти все едно е стояла дълго време неизползвана, гаранция че няма да работи климатика и ще е без акумулатор. Апаратите на спирачките също трябва да се погледнат спецялно предните да не задържат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...