Jump to content
Bidjo

Тема за обсъждане автомобили (CR-V) от обяви

Recommended Posts

Харесал съм си това CR-V http://www.cars.bg/c2061405

Казват ,че било закупено и карано само в гърция и поддържано в сервизи на хонда  от русенец живеещ там.

Но дали е така...

Та ако някой има някаква информация, ще съм много благодарен ако я сподели.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://m.cars.bg/c2083602

Здравейте, някой оглеждал ли е този автомобил?

 

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Честит Великден на всички.

Късно видях конкретната тема и вече бях постнал въпроса си в темата "Всичко за CR-V" 3 ген. Надявам се модераторите да го премахнат от там.

Та въпроса ми е за този екземпляр http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21485620019846050&slink=2s13kz

И да помоля запознатите да ме посъветват какво друго да проверявам при огледа?

Четох за пробата с движение на 4-та предавка с 80 км и рязко подаване на газ - да няма префорсиране.

И при завъртян плътно наляво/надясно волан да се тръгне с по-рязко газ и да се види има ли шум от задния диф.

Друго?

Благодарско предварително

Редактирано от harrito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Харесал съм си една Honda Crv и искам да ми кажете какво мислите за нея. Ето линк на обявата - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21486454366831822&slink=3exzv9

 

Външно изглежда много запазена.Като гледам може би има всички екстри. Кожата на седалките ми изглежда малко поизносена,дали е на доста километри. Моля споделете мнение,има ли нещо нередно или ако отида да я видя какво да гледам.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и колежки. Търся човек от Варна с Cr-v 1 или 2 gen. Тъй като останах без кола и мисля да закупя въпросното cr-v  искам ако на някой не му е проблем и има време да се срещнем някъде за да ми обясни малко за джипчето да го разгледам за да мога да си преценя дали това е моят автомобил. :dunno:  

 Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Специално за гледането си прав колега. Но просто исках някой който има от повечко време црв да говоря с него за това.

Редактирано от vesivanova
Предходното мнение не се цитира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От София съм и няма как да се видим, но питай, ще ти кажа всичко -и то честно

Редактирано от Emicha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега! Аз съм от Варна имам ЦРВ 2000г.на производство.Какво по точно те интересува за ЦРВ - то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, ако търси читава Хонда ЦР-В 3 дизел, да ми пише или се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешно моля за помощ! Утре ще купувам една Honda CR-V от Бургас и ако някой от региона знае нещо за колата, моля да помага! Ето за тази става въпрос:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=4u0l1k

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искай VIN да видиш поне км по вина отговарят ли !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да се видят километрите по ВИН-а! Обаждах се в Бултрако в София и в Пловдив и във Варна...няма как да се видят - колата е внос от Швейцария и тука нямат нищо в базата си с данни! Ако е обслужвана тука - да, но за нов внос не става - само в Швейцария може да се провери, но нямам тази възможност - трябва си човек там! Не знам защо вярвате на този номер с ВИН-а?!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам след 2-ра генерация километража се записва и в т.нар. ODOMETER. Демек на специално място в паметта на компютъра.

Освен ако не се изтрие нарочно от там мисля, че могат да се проверят.

 

Честно казано обаче не съм го правил и не знам OBD скенер дали ще го покаже или HDS.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само в Швейцария може да се провери, но нямам тази възможност - трябва си човек там! Не знам защо вярвате на този номер с ВИН-а?!

И в Швейцария не може. Нямат централизирана система. Може единствено в сервизите, които е посещавала...

 

Не ги гледай километрите, ясно е, че не са истински.

 

Плати си 30лв. за платформа да ти я видят в сервиз.

 

Ако не... затваряш очи и хвърляш боб :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих я вече пък каквото сабя покаже! :) Благодаря на отзовалите се! Сега ще я обслужвам...да взема от преставителство на Хонда маслата за двигателя и автоматика или от друго място - какво ще ме посъветвате?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От общите поръчки във форума!А... и честито!

Редактирано от JHM
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, ако някой твърди , че колата е на реални километри просто му поискайте сервизната книжка, съвсем ясно в нея е оказано къде е обслужван автомобила заедно с телефонен номер. След това правите една справка в интернет за даденото представителство на Хонда дали отговаря на това на книжката и позвънявате, хората там са изключително любезни и отзивчиви (каквито са и тук между другото в нашите представителства, по телефона поне когато ми се е налагало да разговарям с тях). Когато се обаждах за моя автомобил ми казаха всичко което ме интересуваше, за мой късмет всичко съвпадаше с книжката и думите на  човека от който я купих. Така , че определено мисля , че човек не ви е нужен в Швейцария за да проверите даден автомобил, а само някой говорещ Английски, аз се бях подсигурил с такъв който говореше и Френски, но не се наложи.. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Моля за мнения (естествено само на база снимките и информацията на продавача) за това CRV, за цената му и за автокъщата - продавач (към знаещи колеги от Стара Загора)! Автомобилът към настоящия момент е капариран от друг евентуален купувач, но все още нищо не е финализирано. На пръв поглед всичко изглежда така перфектно (вкл. цената), че типично по нашенски нещо ме човърка да потърся мнението и на "сектата" :D...  Покрай евентуално конкретните мнения ще се радвам и на всякакви отзиви в резюме (нещо от сорта на перфектна е :cool:), вкл. за модела, генерацията и пр., въпреки, че к'вото имА (т. е. открих) - изчетох във форума. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за колата, ама вече пише ПРОДАДЕНО. :) И нищо чудно, за тези пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за колата, ама вече пише ПРОДАДЕНО. :) И нищо чудно, за тези пари.

Към 10:30 часа говорих с продавача, който уточни, че е само капарирана и чака. Да чакам и аз... :tooth:  дали ще бъде продадена, съответно статуса й - променен или ще изчезне от офертите. Доколкото виждам и сега все още си стои със същия статус - капарирана/продадена. Така беше и преди разговора... :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко е била тая обява и каква точно равка е била , че ми стана интересно а вече няма достъп до обявата. А и купи ли я в крайна сметка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко е била тая обява и каква точно равка е била , че ми стана интересно а вече няма достъп до обявата. А и купи ли я в крайна сметка ?

Обявата беше публикувана в Mobile.bg и в Auto.bg, както и я имаше на сайта на продавача - автокъща Esprit69 - Стара Загора (http://esprit69.car24.bg). На 10.10.2017 г. беше със статус капарирана. В края на деня (10.10.2017 г.) беше свалена от мобил и ауто, а по-късно и от сайта. Нямам снимки, изтрих ги от яд :) (може и да не е имало основание).

 

Доколкото помня обявата беше за: CR-V, 2009 г., бензин, ръчна скоростна кутия, 2.0 куб. см., 150 к.с., на 119 000 км , нов внос от Швейцария, снимки на сервизна книжка, както и по снимки - идеална,  на цена от 16 999! лв. 

 

:rolleyes:Не я купих! Когато зададох въпроса тук, във форума, продавачът чакаше да се обади този, който я е капарирал. Явно се е обадил. Затова не я и гледАх. :)

 

Питането ми беше освен за конкретната обява и по принцип - за коментари - за цената (на фона на много обяви за CR-V 2009, бензин и ръчна скоростна кутия - много добра), километража и сервизната история (от снимките на книжката), както и разбира се за продавача - към колеги от Стара Загора  (или запознати), защото все добри цени и малко километри... Все още ми е интересно какво мислят и други колеги... :rolleyes: , защото продължавам да търся.

Редактирано от desap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го казах по горе , щом търсиш гледай само обяви с снимани сервизни книжки. Звъниш в съответното представителството на Хонда и веднага ти сверяват километрите реални ли са и си ги питаш каквото друго те интересува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Вчера гледах това CR-V - продават го Юбико - казват, че са сменили всички масла и е напълно обслужен.

Притесняват ме две неща:

 - Продава се от 6 месеца и ако наистина си струва, защо не е продадена до сега?

- При качването на крик имаше омасляване долу по целия днигател, което беше засъхнало, само на най-ниската точка имаше съвсем малка капчица масло.При въпроса ми, при условие, че е обслужена от къде идва това маслъ ми отговориха, че най-нероятно е при смяната на маслото на скоростната кутия или пък някой семеринг.

 

Много моля , ако някой го е гледал преди мене да сподели мнение- все пак не е малко пари!

 

Благодаря предварително!

 

https://bazar.bg/обява-18736152/honda-cr-v2-0-at-exclusive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при такъв отговор за маслото ти си прави изводите.Така написано си е съмнително.Ако се харесате с колата искай от сервиза гаранция.

Това е моето мнение.

Успех с избора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената дори е изненадващо добра за такъв екземпляр. Наистина ще е доста странно да оставят един теч на масло месеци наред да им отбива клиентелата, най малкото че са сервизи не би следвало да им представлява никакъв проблем да го отстранят, или ако е старо най малко да го почистят и вече да няма масло. Може и за тях да е било изненадващо, ве пак това е теч на масло а не тропане в мотора.

И въпреки всичко, наистина поискай гаранция за основните агрегати като двигател, скорости, диференцияли, раздатка и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, фен съм на марката и по точно на CR V , гледам различни обяви

примерно тази е атрактивна заради това че е регистрирана вече в БГ, а и данъчно

е регистрирана като  N1. Как могат да се проверят документите в Бултрако за километри

ремонти и др. Като се звъни в представителството от което е закупена и сервизирана колата

каква информация искат и съответно дават, или искат колата при тях?

https://www.cars.bg/offer/c2457380

Редактирано от sonofsyn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искат собственика на колата с документите в представителството и ти дават всичката информация която те интересува. Реално ще ти кажат всичко което е правено при тях, гаранционно или не - но естествено ако е правено при тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само правено при тях, системата е глобална и където да е правено по света, ако е въвеждано ще им излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, sonofsyn написа:

Здравейте, фен съм на марката и по точно на CR V , ....

https://www.cars.bg/offer/c2457380

Май е само с предно, а не 4х4. Ако има значение!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, звъннах и да 2WD е. За тази цена беше наистина добра оферта

ако беше 4WD.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.  Искам да закупя цр-в 1 , спрял съм се на 2-3 коли във София и понеже съм от Варна , въпроса ми е дали някой е ходил да ги оглежда ! ето и линк :

https://www.cars.bg/offer/c2433292

https://www.cars.bg/offer/c2399542

https://www.cars.bg/offer/c2419291

Благодаря предварително на отзовалите се ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

има ли някой, който може да отиде да види или е ходил и има наблюдения над тези автомобили:

https://www.cars.bg/offer/c2280269 

https://www.cars.bg/offer/c2419344

Намират се в Сливен и са от автокъща. За да спестя едни 500км бих помолил някой от форума ако има информация за автомобилите да ми пише на лично или като коментар. 

Благодаря предварително. 
П.П.
Търси се Honda CR-V 3-та генерация, ФЕЙСЛИФТ, АВТОМАТИК, НАВИГАЦИЯ С КАМЕРА, КОЖА. Може и без дистроник.  Възможно най-високо ниво на оборудване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докараха добро ЦРВ 2009 бензин автомат ,всички екстри без дистроник светла кожа...в Русе

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля за малко спешна помощ. Сивика катастрофира и се спрях на това CR-V:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21520613233532060&slink=6q0jb2

Някой оглеждал ли я е? Заслужава ли си? Не съм много запознат с джипките, макар че четох доста тук, във форума. Имам предвид - да не излезе "първоначалното обслужване" повече от продажната цена. И смятам да я карам дълго време, така че за текущите поддръжки ми е ясно.

 

п.п. Разбрах също, че по снимки и на маг-овете им е трудно, затова питам за някой ако я е оглеждал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както гледам снимките от обявата колата е от преди фейслифта. Ако е 2006 г. трябва да е с кръглите халогени и фаровете да са отделни къси/дълги. Километража е от преди фейса, задните светлини също, и джантите са 15" а фейса е с по-големи дискове и там минималния размер е 16".

Обади се и поискай да ти кажат номера на рамата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 15 часа, r16 написа:

Сивика катастрофира и се спрях на това CR-V:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21520613233532060&slink=6q0jb2

 

Нацвъкали сума ти нереални екстри, а една дума няма за описание с най-основните неща - например откъде е внесена,  с колко ключа е и тем подобни. Отделно далеч не е 2006-та, не е от междинките дори, а си изглежда като да е от най-първите. 2002-2003 предполагам аз. Ама като се разходиш от Търговище до Пловдив ще ти е малко тъпо да го разбереш. Или, че няма (буквално) половината отметнати екстри. На какво разчитат тези продавачи - не разбирам...

 

Не, че (доколкото може да се види от снимките) изглежда лошо като за парите си, но описанието е крайно некоректно.

 

П.П. Няма капак на резервната гума, не е снимана масичката в багажника (нещо, което не пропускат да изтъкнат като е тaм, все едно е еб@си бонуса), та нищо чудно вече да са в ОЛХ :D

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди фейс е разбира се. Оригинални джанти 15ки. Описанието и екстрите няма кво да ги коментирам, Zlatozator е писал каквото трябва.

Само дето пропуска люка, а пък знам че му  е любима екстра. :D

Хубав (на снимки)  полукожен салон - за мен лично това е салонът, а платнен и кожен - не.

Има мегдан за пазарлък, трябва да се види и изтества на място.

В Русе, Търново и Варна няма ли ЦРВ-та, че са по-близо?

Пловдивските на живо обикновено са пълна скръб (тея в Труд специално) :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, dindin написа:

Пловдивските на живо обикновено са пълна скръб (тея в Труд специално) :).

 

Един колега ходи да гледа там една 2006 г. Казах му да не ходи защото си личеше че е "наредена" (предницата беше сменена от преди фейса). След огледа ми разказа какво е видял.  Пълен скрап - вратата увиснала и други такива ама по VIN била наистина 2006.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм ви благодарен, колеги. От много взиране, аз поне по мигачите започнах чак сега да ги различавам. (както бе с моя сивик - англичанка, преди/след фейс). Спрях се на нея, защо я дават на бартер и затова чак в Пловдив, а не в Търново, Русе или Варна, както посочи колегата dindin. Брат ми ми хариза С-200 от 2002г., ама "силата на мечтите" е по-силна ;) Наистина ви благодаря, бях се засилил да пътувам в петък, но ще пропусна около 200-230 км в едната посока. Ако някой чуе за CR-V 2 face, с бартер да свирка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...