Jump to content
Yanko Stoyanov

Смяна на дирекция

Recommended Posts

Аз съм сменял мястото на волана на три коли. Не са Акорд, но пак са японски. Филма е толкова голям, че те съветвам по-добре да продадеш "деснячката" и да си вземеш кола с ляв волан. Ще ти нахвърлям набързо някои от нещата, които трябва да се сменят: Рейката, педалите, магарето, таблото заедно с пасажерския еърбег, радиаторите на парното и климатроника в купето заедно с прилежащите им пластмаси и тръби, ламарината намираща се между купето и двигателя, помпите на съединителя и спирачката заедно с тръбите, механизма на чистачките, стойките на страничните огледала с които са захванати за вратите, корите на предните врати, лоста за ръчната спирачка + пластмасите около него + пластмасите вляво и вдясно под таблото... със сигурност има и още неща, които трябва да се сменят, но за тези се сещам в момента, отделно 1500 лв труд (толкова ми взеха на мен) + не по-малко от месец в бокса. Лично аз минах тази процедура 3 пъти, защото колите, на които обръщах волана нямаше произведени с ляв волан, но за Акорд не знам дали си заслужава да влизаш в този филм...

П.П. Всичко гореописано е осъществимо, но манипулирането на номера на рамата може да ти създаде най-големия проблем.

Редактирано от Tokio
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, Tokio написа:

Аз съм сменял мястото на волана на три коли.

 

П.П. Всичко гореописано е осъществимо, но манипулирането на номера на рамата може да ти създаде най-големия проблем.

Тъй като аз съм сменял на повече, включително и на твоите 3, :) да вметна само, че ако при Акорда номерът на рамата не е на предния фиревал, няма нужда от манипулиране .

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на щита е номерът на рамата на 7-цата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...