Jump to content
Markony

Обща поръчка на +30мм задни пружини Айбах за ЦРВ

Recommended Posts

Стартирам записването за задни пружини Айбах за ЦРВ2 и ЦРВ3.

Пружините са Heavy Duty и са с 30 мм по-високи от стандартните за Хонда.

Монтират се с цел възстановяване на височината/просвета на задния мост след монтаж на газова уредба.

Пружините са пробвани на няколко коли.Аз лично карам с тях вече 25000км.

Записването става с банков превод на сумата по моя сметка.

Записването важи до Коледа 24.12.2018.До Нова Година трябва да си видя парите в сметката и 3.01.2019 ще ги поръчам.

Пружините се изработват за нас специално ,което отнема 5-6 дена,с доставката около 2 седмици.Предната поръчка се забави и дойдоха за 25 дена,но не мисля ,че е проблем за някого.

Досега са ми се обадили 3-ма колеги ,но както казах записването става след превода на парите.

 

Цената на комплект 2 задни пружини е както следва.

 

С гаранция 1 година 347 лв с ДДС

Без гаранция              297 лв  с ДДС

 

Може да поръчате варианта ,който ви харесва.

При проблем с някоя пружина без гаранция си поръчвате нова за 150 лв.

Досега съм монтирал 6 комплекта и нямам нито една рекламация,но всеки си прави избора сам.

Преопаковането и изпращането до адрес България ще го направя аз. Разходите по Еконт са за ваша сметка.

Пружините пристигат в дървен контейнер с транспортна мазна хартия.Аз ще измислям някакви кашони за транспорта.

Детайли за плащането ще получите на лични.Плащането става срещу фактура по банков път.

 

 

1.Др,Косьо

2.Рестлес

3.Петромир

 

Мога да включа в поръчката всякакви пружини от Айбах, за цени и информация ме търсете на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1-ва генерация може ли да се поръчат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея.Те така или иначе нямат нищо на склад и ги изработват по поръчка.Ако пазят ролките за навиване ,би трябвало да могат да я изработят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление чак сега виждам темата. Предполагам вече е много късно да се включа в поръчката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали наистина сме закасняли и аз се интересувам?1?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не бях видял че е писано... 3-4 месеца не бях влизал във форума :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Говорих с колегата , който ги поръчва и при събрали се поне 2-ма 3-ма и повече , ще направи нова поръчка

Моля , който има желание да пише за да направим обща поръчка

Аз се записвам като желаещ

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам и аз да се включа с един комплект задни пружини за CRV 2. Дали ще има поръчка скоро че направо съм спрян от движение.

IMG_20191214_193257077.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Бранко ми се обади днес и каза че цените остават същите, желаещите да му звъннат лично на номера в неговия профил. Цените са с доставка до РУСЕ от там нататък куриерите си ги заплащате допълнително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако някой се интересува - има 1 чифт пружини от същите налични при мен в София.

От тези на снимката две са моите, другите две - за който си ги познае.

Цената я искате от @Markony, а доставката беше поета от мен.

Свържете се с мен на ЛС или телефон (WhatsApp, Viber) 0876777741 ако са вашите. :)

Поздрави!

 

IMG_20200604_100541_644.jpgIMG_20200604_100523_451.jpgIMG_20200604_100534_609.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+30 не е ли множко

Редактирано от Pavel_Pavlov
Премахнат дълъг цитат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че @Markonyти е градски. Направо му звънни на или иди в сервиза да ти обясни за пружините.

Понеже са по-яки не кляка толкова колата като с оригиналните, оттам и тези +30мм. Идеята е да поемат допълнителната тежест от газова бутилка и т.н. както пише в първия пост.

Поздрави!

Редактирано от dindin
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повдигнах вече моята с 20мм твърда гума и малко повечко сякаш се понадигна нямам снимки да покажа.мисля 4е сега от земята до калника беше 80см.с 225/65/17гуми.а сега ще слагам 235/65/17

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че има още 1 чифт пружини налични. 

Ако някой в София се интересува да свирка, координати съм оставил малко по-нагоре.

Ще си спестят една доставка по Еконт. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В наличност има 2 комплекта пружини.Следващата поръчка е планирана за 15.03.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Специални благодарности на Бранко (Marкony) за задните пружини Eibach Lift+30mm - колата се държи перфектно на пътя и по завои, не вози твърдо(тук имах притеснения) и достатъчно повдигната отзад , така че изглежда като току-що изкарана от фабриката...😃. Да добавя - имаше преди това и кофти сходимост ("разкрачване" отзад) - и този проблем се оправи, явно горните носачи са били наред (няма нужда от такива нови регулируеми). Така,че колеги силно препоръчвам при подобен проблем да си - закупите  Eibach пружини от Бранко.

След замяната на оригиналните CR-V 3 2011 с задни Eibach lift +30mm:

Височина до веждата (в мм): 

преди поставяне :  предница 790  задница 760

след поставяне    :   предница 795  задница 805 

Измерването е направено при над половината бензинов резервоар,пълна бутилка с газ 44л и резервна гума в багажника.

Гумите са ми :225/60/18

Малко снимки от преди и след това.

 

Before.jpg

Before All .jpg

After All.jpg

After.jpg

After1.jpg

Редактирано от childintime
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony, има ли налични задни прожини за ЦРВ3 и цената същата ли е като в първи пост ?

Нещо не успях да ти изпратя ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записване тук за срок 15.04 -20.04. цена с ДДС 360 лв. Плащане само с фактура по банков път.Лични данни само на лични.

Трите имена,ЕГН,Адрес по л.к. телефон и имейл.Пращам фактурата ,превеждате парите.Пружините са тук в началото на .Май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 чифт

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже би вече имат над 3000км, поведенетието много ми харесва, стои стабилна и в никакъв случай не друса повече от преди. Да отбележа, че преди да се монтират са сменени доста от тампоните по окачването отзад. Колата е с 50 литрова бутилка, теглич доста често се товари колкото е възможно да събере с паднали задни седалки- не се отразява по никакъв начин на пътното и поведение.

 

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petrov.ivo

Има телефон като влезеш в профила му,с настояване ще се свържеш и ще се разберете с Бранко.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам поръчка за 04.03.2022. Поръчал съм 4 комплекта. Цената за 2022 е 420 лв с ДДС и данъчна фактура.Първите свързали се с мен по телефона, на които фактурирам печелят.Следващата поръчка е за месец 07.2022.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана само един комплект.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получено плащане от:

Г-и Янев

И-о Петров

M-в Иванов

Й-н Кръстев

 

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на Markony, за пружините - перфектни са!

Споделям същите впечтления, като колегата по-горе(поведение на пътя, возия, както и оправяне на проблема с "разкрачването" /\).

Вдигна се точно толкова, колкото исках - не съм от феновете на прекалето вирнатите от зад автомобили(тип модифициран джуган за товарене на поне 1 тон зеле).

Ако има колебаещи се, поръчвайте смело, пружините са топ.

Автомобила е с празна 44 литра газова бутилка на първата снимка и пълна на долната.

 

Снимки преди/сега:

IMG_20211108_144108.thumb.jpg.ea93130b2953a451ea0a4e938242cb35.jpg

 

IMG_20220511_092458.thumb.jpg.a8d1e55a671b53f27f8ce16172eaa220.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря на Бранко за пружините! Разкрачването, което имах преди се оправи с регулируеми носачи, но след смяна на пружините, височината на колата и стегнатата возия се подобри значително. Няма нищо общо както преди. 

Снимките са след и преди -

Газовата е 69л и пълен бензин и на двете снимки. Не се колебайте за смяната им. 

Благодаря Бранко за съдействието!

IMG_20220527_094335.jpg

IMG_20211219_103219.jpg

Редактирано от petrov.ivo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.07 чакам 8 броя пружини.Желаещите да се обозначат.Цената 420 лв с ДДС за комплект от 2 броя задни пружини.Моля търсете ме само на Viber ,tel,SMS 0893517709 Пускам данъчна фактура за авансово плащане по банков път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наличен един комплект на цена 460 лв. Следващата поръчка е на 16 септември.Цените ще вървят нагоре..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за ЦРВ 2ген останал ли е комплект пружини? Ако няма, то мога ли да поръчам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя записване за 8 броя пружини. Ще бъдат в България до края на Януари. Пружините съм ги пуснал за производство вече. Цената е 480лв. с ДДС  за комплект.Данни за поръчка може да видите по-горе.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От последната заявка хартисаха един комплект пружини. Ако има някой с увиснала и разкрачена задница да свирка. Стават за ЦРВ 2 ,ЦРВ 3 ,ЦРВ 4 , бензин и дизел.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен хиляди благодарности на Бранко за пружините. Наистина са топ! Най-после и моето CR-V заприлича на джип. Колата се повдигна достатъчно, точно толкова колкото исках. Прехвърчам през дупките на бат Бойко без да се люшкам настрани :D.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 крайно позитивно мнение за пружините от @Markony, дават отлична височина и най-важното: стабилност и поведение на колата. Допреди да ги сменя не осъзнавах каква безумна гондола карах. Поздрави!

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали има подобни пружини и за Аccord 7 2.4 КомбЕ? Моята яко е клекнала отзад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Акорд има само понижаващи пружини. Все пак дай ми номер на рама да проверя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.02.2023 г. at 12:05, Markony написа:

От последната заявка хартисаха един комплект пружини. Ако има някой с увиснала и разкрачена задница да свирка. Стават за ЦРВ 2 ,ЦРВ 3 ,ЦРВ 4 , бензин и дизел.

Markony седят ли пружините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...