Jump to content
XEPAKOBO

Ел. прозорци

Recommended Posts

Здравейте, наскоро си закупих CR-V 2008 2.4 и при вдигане на прозореца на шофьора, който е auto има проблем. Състои се в това, че при вдигане на auto се затваря и веднага след това се спуска сам до средата. Предложете решение или дайде контакт на човек или сервиз, който може да отсрани проблема. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше модула за управление на стъклата. Отначало ми го правеше около веднъж в месеца, а с времето все по- често. Купих нов, който нещо не беше същия като оригиналния. След това взех втора употреба и се оправиха нещата. Затова ако го сменяш провери дали е същия като твоя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, aleksandur написа:

Може да питате Тук

Благодаря, колега 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оправя за 3 минути-даже са много,като се ресетне модула на стъклата и се обучи на ново.Това се получава след смяна на акомулатор или загуба на ток.Така че се прави тази процедура и не се ходи на маистор да ви взима парите-вече ако не помогне се прибягва до там,но едва ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моя модул можеби съм го сменил напразно. Ако на някой му трябва може да се поразровя и да му го дам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Най вероятно да,другия които си взел като е свален и се е ресетнал,после си го сложил обучил си стъклата и е тръгнал 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...