Jump to content
dzrasd

Щета по основна греда - оправяне

Recommended Posts

Здравейте, не знам колко ми е точно заглавието... Наскоро видях, че нещо ми се е случило с Акорда. Не знам какво, но ето го резултата.

 

Не знам какво е падало, или кой е удрял... Това на тавана предполагам може да се оправи. По-ме притеснява това до А колоната. Това е част от основната конструкция, вероятно е стомана, освен да го китосат, друго може ли да се направи ?

 

Благодаря
 

IMG_20181130_111506.jpg

IMG_20181130_111500.jpg

IMG_20181130_111451.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ПДР мисля, че ще стане пушка (мисля) втори път, за пореден път се уверявам колко са меки ламарините на прекрасните ни автомобили :/

 

Същинската здравина на особено на колонките идва от това да могат така да се деформират(колонката е куха), а не да се чупят, да няма да е като фабричното но мисля че ще е много много много близко. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, GeorgiD написа:

С ПДР мисля, че ще стане пушка (мисля) втори път, за пореден път се уверявам колко са меки ламарините на прекрасните ни автомобили :/

 

Същинската здравина на особено на колонките идва от това да могат така да се деформират(колонката е куха), а не да се чупят, да няма да е като фабричното но мисля че ще е много много много близко. 

 

Аз бях писал на едни Paintless Dent Removal във фейсбук, те казаха, че за това не могат да помогнат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недобре старши ситуацията не е положителна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има начин да се оправи това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има начин. Най-лесния е с изтегляне, по-сложния е с изрязване на деформираната част, оправянето и заваряване на мястото й. Изкривена е външната част на гредата, която е от ламарина. Гредата е под нея и е много здрава.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...