Jump to content
manio13

Помощ за реле

Recommended Posts

Колеги след прецакване на реле регулатора на мотоциклета и закъсване на пътя искам да сложа някакво реле с крушка което да взима + при контакт за крушката и при +от  реле регулатора когато зарежда да прекъсне веригата и да не свети лампата, както при колата?

Редактирано от manio13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-умно е да вземеш мини цифров волтметър,който е самозахранващ се.Демек работи с напрежението,което измерва.Има много повече причина за отказ на алтернатора/магнета и лампата ,която искаш не покрива всички ситуации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря така и направих. Проблема сега е в реле регулатора който изгоря и поръчах от колега друг употребяван, но и с него не работи. Статора проверен работи и в трите фази, въпроса ми е какво реле регулатор да поръчам сега за VFR 750 rc36. Този реле регулатор дали е читав или да ми препоръчате някакъв що годе на прилична цена. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! На моя бившия ВФР, който е като твоя имах сложено вентилаторче от компютър за охлаждане на релето. Това е слабото място на модела и затова гори релето от прегряване. Съветът ми е, ако нямаш да си сложиш. При мен беше свързано така, че като дам на контакт и почва да охлажда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Еди Ведър написа:

Привет! На моя бившия ВФР, който е като твоя имах сложено вентилаторче от компютър за охлаждане на релето. Това е слабото място на модела и затова гори релето от прегряване. Съветът ми е, ако нямаш да си сложиш. При мен беше свързано така, че като дам на контакт и почва да охлажда :)

Да видях го това в едно клипче и съм си приготвел само остана и едно реле да намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...