Jump to content
e6kobe6ko

Машинки за заключване на врати !

Recommended Posts

Здравейте ! Като ,,нов,, притежател на марката, все още ми се налага да ,,обърсвам,, задните части на ,,бившия,, италианец. Вчера се оказа, че имам 3 бр. повредени машинки на вратите. Веднага започнах да звъня по ,,моргите,, и попаднах на съвестен продавач, който ми обясни, че няма да намеря машинки от ляв волан, а от десните волани се налагало пренареждане на кабелите, предвид изискванията за сигурност в Англия. Та..., някой колега да знае човек/фирма, които да извършват  услугата - пренареждане на кабели за гр. Варна или да има схема/план, как се прави  ? Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Моя съвет е да не бараш инсталацията. Това с машинките на централното е слабо място на нашите коли. Има писано много за това.

Моите също не работят. Работи само шофьорската. Машинките се казват актуатори и аз съм се насочил към поръчка от алиекспрес.

Ето примерен линк https://www.aliexpress.com/item/4pc-set-Door-Lock-Actuator-Front-rear-Left-right-Side-For-Honda-For-Civic-Accord-For/32831485478.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.5efe2e0efVg9Sp

Друг вариант е смяна само на моторче или четки, но там се разглобява самата машинка.

Поздрави

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен още със закопуването само 1 работеше.Всичките съм ги сменил(че и на колеги от форума сменях :)) с най-обикновенните от по 5лв и няма проблем всичко си работи нормално.Ако решиш по този път да минеш пиши лично ще ти дам разяснения и снимки.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам интерес. Пусни ги тук за да си полезен на повече хора.

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особенно намираш къде да я монтираш и се връзваш към сигналните кабели(не е нужно да махаш оригиналните машинки).Кабелите са двужични и се разменят + и - единия път отключва другия заключва тестваш в коя позиция ти трябва и монтираш.На снимката е на задна врата на предните врати машинките съм ги монтирал вертикално че има повече място на багажника също.Не е красиво но пък е ефтино и е зад кората  :D

 

46930719_664615527269464_5410774137071206400_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че колегата искаше да знае и откъде да си ги купи за по 5 лева. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да станат машинки/актуатори от друг модел Хонда ? Питам, защото тези които се предлагат в алито, ги дават приложими за различни модели (ЦРВ, Сивик и др.) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  мога да ти дам   името на фирмата която ги има на цена 22лв.Във  OLX  са  40лв. пиши на лични.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...