Jump to content
pucky

седалка на хонда джаз

Recommended Posts

здравейте,

от известно време имам един дерт с шофьорската седалка ... започна да "скърца", което страшно много ме дразни. тъй като питах един приятел, който е повече на "ти" с колите каква може да е причината, той ми каза че пружините сигурно са натегнати и трябва да отпусна седалката до крайно положение ... в интерес на истината наистина бях вдигнал нивото й преди известно време , та го върнах в изходно положение, но проблема със "скърцането" продължи ... затова ми е интересно дали някой друг с джазка го има въпросния проблем и ако го решил - как :)

благодаря предварително на отзовалите се

 

п.п. джазката е 2003 ... ако това е от значение

Редактирано от pucky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 2005 и също има този дразнещ проблем.Решение не съм намерил.Пробвах да спусна седалката надолу но скърцането си го има пак.Явно няма да се оправи с регулиране на седалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен го има този проблем. Моето решение на проблема е по- силно музиката и не се чува. :D

Сериозно, пробвал съм какво ли не на двете коли, които имах със същия проблем, но нямаше ефект.

Ако някой намери решение да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това ще е решението за сега силна музика още повече, че и тропането от рейката дразни а решенията са си сума.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...