Jump to content
rollend

Воден радиатор Honda CRV 2001

Recommended Posts

Здравейте,

Първо се извинявам ако темата не е за тук или вече е писано по нея. Спука ми се радиатора и искам да го сменя. Не знам какво да избера - общо взето мнения на мои приятели са около Nissens  или NRF. Някой съвет от ваша страна за избор на марка и съответно читав сериз?

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2012 г. смених на моята (1ва ген 2000 г.) оригиналния воден радиатор, че започна да сълзи от горната си част. Купих си някакъв японски, 230-на лв. беше. Сега отворих няколко сайта, но не виждам тази марка. Остро звучащо японско наименование. Иначе за сервиз - аз моя го смених пред блока. Прегледах няколко видеа в тубата, взех една кръстата отвертка, ключ 10 и клещи за скобите на маркучите, и все че съм пълен лаик го смених за 30-40 мин.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха ми препоръчани и на мен двете марки. Сравних Валео и  Нисенс и взех втория, защото беше комплект с капачка. Иначе изработката изглеждаше еднаква и като на оригиналния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като ставах просто изведнъж ми излезе марката - Koyorad. Беше комплект с капачка. 7ма година карам с него и нямам никакви проблеми.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...