Jump to content
Trapp

Ето как да извадим и почисти двд-ром. Хонда Акорд 2.0 Executive 2007

Recommended Posts

Много добро обяснение, благодаря ти. Имаше ли ефект след процедурата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега!

 

Адмирации за труда, който си положил. Със сигурност темата ще е от полза на доста колеги.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ефект, единствената разлика която видях или си мисля, че видях е по бързото реагиране. Но мисля, че си внушавам... Като цяло не съм имал кой знае какви проблеми. 2,3 пъти ми изписа ерор и толкова. Това което правех бе да извадя диска и да го по чистя и тръгваше за известно време. За сега работи и няма проблем. Ако го извади пак, ще си купя диск и ще кажа как е. Все пак моят е надраскан и стар. Случи ми се, да ми стане черно-сив екрана и нищо не реагираше,затова и се заех да правя нещо. Иначе нави-то не ми трябва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е по-скоро да не блокира работата на екрана с климатика и радиото. А да те питам, за да потвърдя, като ти изпише грешка в четенето на диска, можеш ли да минаваш през менютата на климатика и радиото, или си блокиран на този екран?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейса диска не играе роля, така както при префейса.

Поне това са се сетили да оправят, понеже е страшна недомислица, 1 диск да блокира ползването на дисплея и да не може чсовника да си свериш даже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги пробвал лично но преди години в епохата на cd/dvd ROM-овете бяха доста популярни - https://www.vspc.bg/produkti/pochistvashti-preparati/pochistvasht-disk-za-kompakt-disk-u-va-hama-44721-5587

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в замърсен лазер, а в отиващ си такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм проблеми с грешки при зареждане на диска. Всичко си дойде на мястото като го записах на ново, с минимална скорост.

Естествено, ако има проблем с DVD рома, няма да помогне кой знае колко. Въпреки всичко, лошо записан диск е често срещащ се проблем за това DVD.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато почиствах устройството, на самото око нямаше прах. Но около него, по малките ламарини, улейчета и като цяло, имаше доста черен прах. Може би, не само окото трябва да се забърше, а и всичко до което се има достъп. Като се завърти дискът, се предполага праха наоколо и той да се надигане и следователно да направи проблема. Междо другото само да кажа, че процедурата е същата и като се монтира YATOUR. С една подробност, маха се горният(централният) панел на духалките. За по лесното му премахване се пуска парното за няколко минути, да се отпуснат щипките. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дискът е проблемен, не е ли просто решение да го извадиш – и така няма как да дава грешки и да блокира интерфейса за климатика, радиото и часовника? Или ако няма диск, не те пуска никъде другаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуска си ме да си управлявам климатика и радиото, и т. н. Не мисля, че е правилно диска да е извън устройството, търси си го. Това с блокирането ми се случи само веднъж,надявам се да е за последно. Вариантите не са много като цяло със рома. Праща се да се рециклира лещата, или смяна на диска, това е. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...