Jump to content
krasimir_01

N22a2 изолирана част каква е ?

Recommended Posts

Здравейте, скоро при смяна на горивен филтър ми направи впечатление че тази част от снимката е изолиран вакума.

1.Въпрос : За какво служи?

2. Защо някой го е изолирал ?

3. Има ли проблем да карам така или трябва да се оправи нещо и тази изолирана част да се включи отново?

 Благодаря за отговорите!

п.п. Натъкнах се на доста нередности по моята кола явно някой пишман майстор е пипал по нея другите ги отстраних и оправих но това не знам какво е а и съм нов с дизелите и сега се уча извинявам се за неясния въпрос.

20181106_140842.jpg

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на вакуума за АГР клапана. Изключили са го доста левашки предполагам защото е имало проблеми. АГР е системата за регенерация на изгорелите газове... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид има ама какво има вътре не знам. Ще я водя на специалист да я погледне аз не смея да пипам. На таблото ми излиза индикация за ДПФ и като запаля изчезва, колата върви добре и отзад като дам повече газ не пуши и да изкарва черни кълбета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа ако нямаш ДПФ - трябва да черпиш, не че филтъра е лош, просто нашата фалшива нафта му вижда сметката за 20к. 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Радо82 написа:

да ти кажа ако нямаш ДПФ - трябва да черпиш, не че филтъра е лош, просто нашата фалшива нафта му вижда сметката за 20к. 

 

Точно така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...