Jump to content
todortodor

мнения хонда срв 3 отново

Recommended Posts

Здравейте  всички във форума !

Искам да споделям моите впечатления от срв 3, закупена от мен на старо преди 2 години.

Взех я от БГ машинката - дизел 2.2, за около 17500, производство 2007г., купена от предишен собственик от Хонда Бургас. Първите впечатления от държане на пътя и комфорт са добри. Не ми  хареса силния шум от огледалата при скорост над 90. Возия като на лека кола - набира бързо, на завоите с добра устойчивост, голям багажник. Всъщност това, което очаквах.

След 1 год смених по предницата шарнир и биелетка, а отзад тампон, че тропаше.

Масло 5в 40 Мотул със смяна и филтър = 100лв.

Данък 240лв. Толкова и ГО.

В момента е в сервиз за съединител който започна да буксува преди 1 година и до сега го търпях, но реших преди зимата да го оправя. Майсторът го смени, но установи, че е за смяна и маховика. Хайде и него.

Закупих и гуми Нексен, зимни, по 200 лв. парчето! Та така, на фона на това, че караш що годе качествен suv с разход 8-9/100км градско и 6-7/100км извънградско си има и разходи.

Аз лично за сега не съжалявам. Очаквам въпроси от интересуващи се.

 

Редактирано от emod
граматика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия дизели пробоксува ли съединител и бягаш веднага да сменяш.. Не чакаш година както ти си направил.. Боксуването на съединителя довършва и маховика.. Описано по темите има в Акорд 7ма дизел.. А и от личен опит казвам.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...