Jump to content
tonii47

Моля за помощ появи се виене отзад

Recommended Posts

Здравейте колеги от известно време забелязах ,че при скорост между 40 и 70 имам доста неприятно виеене което го чувам отзад отдясно при по ниска или висока скорост изчезва колата е 147к.с. автомат правил съм 2 предно каре на кардана и преди време имах едно чукане пак отзад отдясно при същата скорост само ,че не беше виене а чукане но след като смених маслото на дифа с хондово масло изчезна та се чудя дали и сега да не пробам първо с масло ама не съм минал и 40к от както го смених . Ако някой има идеи да ме насочи нещо ще съм благодарен 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е чукал дифт значи е бил много зле.При смяната се изливат 1л но в системата остава доста масло,затова още тогава е трябвало да го смениш още един път след определен продег км.Смени го сега но като ти го наливат новото гледай какво правят трябва да протече от горната пробка, има тема ако решиш да си го смениш.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимните гуми ли си сложил? Да не е от тях? Странни, твърди гуми ще ти вият точно така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От гумите определно не, е още съм с  летните който са 2 сезон унироял и съм много доволен от тях ,ще опитам със смяна на маслото отново  благодаря за съвета ,ще пиша като го сменя 

Редактирано от tonii47
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същото виене - колата я купих тази година август - 128 к.с. автомат. Появяваше се след 60 км/ч, като се чуваше отляво зад мен - веднага си помислих за лагер, но реших първо да пробвам с размяна на гумите - никакъв ефект.  Вчера смених лагера и сега няма никакво виене. Уточнявам че е лагер-главина - сложих такава на SNR-NTN и отзад има значение дали е лява или дясна. Гледайки че цената на предните лагери от същата марка е около 45 лв на бройка съм се замислил пролетта профилактично да сменя и тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...