Jump to content
dgy

Проблем с парното на FR-V дизел

Recommended Posts

Здравейте,  моля за съвет относно наглед дребен проблем. Парното не духа достатъчно топло. Колата загрява нормално( стрелката е малко преди средата) и климатроника уж работи добре. Като стане студена обаче за да духне топло трябва да го настроя на Hi и даже тогава топлото е колкото да се стои нормално в колата. Когато навън паднат температурите топлото не стига за да не се запотяват стъклата. Маркучите към радиаторчето са чисти. Според сервиза в Бургас трябва да сменям радиаторчето.  Само Оригинално - 600лв:'(.  Възможно ли е да има друго решение на проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го промиеш с вода и може да излезнат мизерии от там. Филтъра на купето сменян ли е скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко сменям най-редовно. Сега съм го дал да пробват да го прочистят с някаква машина и препарат. Дано да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички дизели на Хонда това им е слабо място:dry:Имам Акорд и Сивик,проблема е един и същ-нямат добро парно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Сега съм го дал да пробват да го прочистят с някаква машина и препарат. Дано да стане.


Здравей, оставам с впечатление, че си от Бургас, ако е така, в кой сервиз (Апостолов?)ще извършат тази манипулация? Ако не ти е проблем, можеш ли да ги попиташ, дали биха направили това и на сивик 2006 г., 2.2 дизел?

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процедурата я направих при Горан в Горно Езерово. Той по принцип е майстор на климатици, но се оказа че прави и  това. Като че ли даде ефект. В колата не става баня, но пътувах в малките часове спокойно без да ми се запотят стъклата при външна температура  -2,-3 градуса. Апостолов казаха директно смяна - цена само на радиаторчето 600лв. Проверих и на други места за цената на частта и в страната и в чужбина - толкова е. Отделно едно 200-300лв за труд ще искат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...