Jump to content
saiman1122

Грешка Детонационен датчик К20а1 двигател

Recommended Posts

Привет на всички,

 

Имам много дразнещ и не разрешим до момента проблем с въпросния датчик. Изписва ми грешка P0325 която означава проблем с окабеляването на датчика. Сменил съм датчика с нов, пуснах нов физически кабел между буксата и компютъра запоен е малко след буксата на датчика и преди буксата на компютъра. Пръсках и с контактен спрей буксата на компютъра, уви без резултат.

Странното е, че при каране в градски условия чек лампата гасне. В момента когато изляза извън градско и моментално светва. Колата на моменти губи мощност и става доста мудна.

Тея дни мисля пак да отида на диагностика и да видя дали нямам някоя друга грешка. 

Моля някой който е имал подобни проблеми и ги разрешил да пише.

 

Колата е Стрийм автомат.

 

Благодаря предварително.

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и аз имам такъв проблем с този датчик, но такива процедури не съм правил. Поръчал съм един от Алиекспрес и го чакам към края на месеца, та да видим какво ще стане. Ще следя темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет hamaka2803

Можеш да провериш дали ти работи датчика с волт метър. Има клипове в Интернет.  Дано си решиш проблема със смяната на датчика само.

 

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Saiman 1122 и аз имам същия проблем само че чека свети почти винаги м/у 2000 и 3000 оборота. Би ли ми казал какъв е цвета на кабела на компа и на коя букса е /става дума за детонац.датчик/

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги оправите ли си проблема ? И на мен ми свети въпросния датчик, двигател F18B2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа. И при мен днес светна P0325. Някой да е оправил този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5$ от Али-експреса, само да имаш търпение за доставката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...