Jump to content
emulsia

Задни биалети

Recommended Posts

Някой ще помогне ли със информация.сменях задни биалети ............ интересно е,че има още дупки в височина на самото купе,при мен беше на най долна дупка,понеже ми се видя не стегнато като ход,преместих на по горна дупка биалетата и ми се вижда стегнато,въпроса ми е така ли трябва да е ..... или да си я връщам на най долната дупка и каква роля играе заедно със стабилизиращата щанга,хлабава  или стегната.Другия ми въпрос е към дългата напречната щанга на моста или така наречен панхард ако не бъркам ,завършваща в двата края със тампони .... питането ми е понеже съм ги поръчал ми казаха,че единия е по голям другия е по малък ,на око ми се виждат еднакви .... благодаря предварително за помоща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  За панхарда  единия е по голям от другия ,а за биалетките-сменял съм ги но не забелязах да има други пологения. не забеляза ли които свали как бяха

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, pet71 написа:

  За панхарда  единия е по голям от другия ,а за биалетките-сменял съм ги но не забелязах да има други пологения. не забеляза ли които свали как бяха

Разбира се,че гледах но от положение което са свалени не ми се виждаха стегнати и като видях,че  има още дупки на горе в височина са три,прецених да обера тоз луфт лек уж за по хубаво,като биалетите са по каталог за модела,то питането ми беше обрано ли трябва да е или свободно и какво би попречило  за самата работа на успокоителната щанга,направих един тест от 400 км разлика не усетих освен,че не тропа вече от зад ......... за тампоните на панхарда те са при мен вече понеже е доста разглобяване да падне таз пластмаса отзад  да може се свали дългата щанга и да са подменят тампоните ме беше страх да не са ми доставили друго!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пък да е доста разглабяване ? Моята е падала в движение. На Горнобански и Борис имаше огромна локва, минах през нея и се оказа, че се е откачила. Добре, че се държеше на 2 видии от едната страна :D 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е сменено и е наред,продават нови копки отзад за пластмасата всичко е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...