Jump to content
Hristiqn Nedelchev

Халогени

Recommended Posts

Колеги интересува ме дали е възможно напасването на халогени от фейслифта на предифеса защото аз имам преди фейса и имам чувството че са за окраса никаква светлина не отдават на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и фейслифтовите са сякаш не нещо кой знае какво. Дизайна им ми харесва повече, но толкова.
Реално в мъгла ми е все зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са фарове за мъгла,като работата им е да те правят забележим за отсрещните,както и да светят ниско за по добра видимост. Имат и болт,за регулиране на светлинния поток,но никога не съм го въртял и незнам,кой ще може да ги регулира правилно.:)

Относно "напасването",проблем мисля,че ще имаш,впредвид разликите в броните,но реши ли човек,прави чудеса.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така пасваш фейсова броня на твоята кола и си ти.  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се иска да сменям цялата броня искам да сменя само халогена мисля че е излишен разход да копувам нова броня когато моята е здрава и се чудех дали някой е опитвал до сега.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е пробвано. Халогените са с формата за капачките на бронята за фейслифт. Капачките пасват само за конкретния тип броня, тоест пак опираме до нея. Ако наистина искаш да мигрираш, просто търси броня по моргите и ще се справиш :) В противен случай, просто карай с тези.

Така и не разбрахме, ти каква светлина искаш да извадиш от тях и в какви обстоятелства?

Може би е редно да разгледаш вариантите за по-добри крушки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С толкова лаконично име на темата и недобре попълнен профил - толкоз. Трима колеги се опитват да помогнат, като гадаят какво иска да каже автора...

 

След като трябваше да си направя труда да потърся в останалите му мнения се разбира, че всъщност кара акорд 7 дизел преди фейслифт. Разбирайте, какъвто и друг халоген, различен от малкия ОЕМ-ски да сложи, ще си запуши лявата дупка за интеркулера, което е крайно непрепоръчително. То затова и дизел и бензин преди фейса са с различни халогени (след фейса е друго). Та:

 

Бензин:

euro_1_grande.JPG?v=1529374438

 

Дизел:

Honda-Accord_iCTDi_European_Version-2004

 

За да светне по-добре отпред, току виж после светнало и нещо по таблото...

  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...