Jump to content
ivan_m

Ремонт в Турция, невероятен късмет или ловка измама?

Recommended Posts

Аз миналата година, качих един стопаджия, около 50 годишен, добре облечен мъж, гологлав, набит. Историята му беше, че е шеф на тираджийска фирма и документите му останали в един камион и нямал как да се прибере до Варна нямал портфейл , телефона му незнам къде бил и ала бала, 100 приказки. И ме помоли да му дам за влак, аз съм закъсвал в Германия помагали са ми, знам какво е и си викам ще му дам, обаче като си тръгваше човека, на хондаджийската ниска седалка се бяха изсипали около 8/9 левчета и му викам тези пари твои ли са и той отговаря, че той нямал портфейл, нямал пари и неса негови, ххаха обаче то по тея седалки винаги пада нещо и тогава се усетих, че чичката ме гаврътна. В крайна сметка ги прибрах и не изгорях с много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава случка :)

Но не ми стана ясно какво му е било на апарата и какво се е наложило за да смени новия .... 

 

Ако изтърва цилиндърче не се ли сменят гумичките на буталото?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му няма на апарата и нищо не сменят, и нищо не ремонтират, това е измама. Турчина откача апарата, мята го в колата, отива да изплюска един дюнер и след половин-един час се връща, монтира го, плащаш му дюнера + още стотина в аванс и готово. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...