Jump to content
Zhorieff

Поредния акорд с проблем със заключването, всички врати!

Recommended Posts

Здравейте,

днес си скъсах нервите със смяната на едната машинка на акорда и реших да питам по-умните.

Поръчах си машинки и днес разглобих всички тъпотии по задна дясна врата, която до скоро работеше. Скоро, до оня ден.

Разглобих, сглобих и няма никой. Като цъкам от дистанционното се чува релето, което е някъде до волана и не мога да го видя дори след сваляне на кората. Като цъкам отключване се чува да се опитва предна дясна да се отваря, слагам ухото и се чува отчетливо почукване, но без резултат. 

 

Дайте ми насоки къде да почна ремонта. Шоф. врата главна ли е машинката. Самите машинки последователно ли вървят или всяка е окабелена поотделно? Къде е това скапано реле и при положение, че се чува има ли шанс да работи? 

 

Като натисна копчето за заключване на колата не се чува нищо друго освен релето. Дясната врата няма индокация, като заключвам.

 

?!?!  Какъв е принципа на тая тъпотия? Има ли конфорт модул, може ли да е той и къде с енамира?

 

Благодаря много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Разглобих, сглобих", но не става ясно дали си сменил машинката с нова. Проблема при тези коли е единствено там, освен твоят случай да е уникален и различен.

Възможно е да си пропуснал някоя стъпка при сглабянето. Правил съм го и знам, че е сложно.

Редактирано от ВесКо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че нищо не е сменял колегата. Машинките се управляват от Бодито. Проблемът е в тях. Изгарят четките на моторчетата щом няма никаква индикация и потрепване дори. Лошото е че някой китайски не са качествено направени и засичат понякога. Всичко което ще си купите от Ибей или ОлХ са китайски неща. Колега тук предлагаше 2 броя оригинални така че който има акорд да ги лапва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Zhorieff написа:

Здравейте,

днес си скъсах нервите със смяната на едната машинка на акорда и реших да питам по-умните.

Поръчах си машинки и днес разглобих всички тъпотии по задна дясна врата, която до скоро работеше. Скоро, до оня ден.

Разглобих, сглобих и няма никой. Като цъкам от дистанционното се чува релето, което е някъде до волана и не мога да го видя дори след сваляне на кората. Като цъкам отключване се чува да се опитва предна дясна да се отваря, слагам ухото и се чува отчетливо почукване, но без резултат. 

 

Дайте ми насоки къде да почна ремонта. Шоф. врата главна ли е машинката. Самите машинки последователно ли вървят или всяка е окабелена поотделно? Къде е това скапано реле и при положение, че се чува има ли шанс да работи? 

 

Като натисна копчето за заключване на колата не се чува нищо друго освен релето. Дясната врата няма индокация, като заключвам.

 

?!?!  Какъв е принципа на тая тъпотия? Има ли конфорт модул, може ли да е той и къде с енамира?

 

Благодаря много!

Потърси - Микрон Доцев  ЕООД.Що се занимаваш с нещо което става за час-два.Козата си сака пръча.

http://mikrondocev.com/contact-us

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...