Jump to content
Kissman

Модул за блутут ползване на телефон?

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой има ли идея откъде да намеря такъв модул ,скъп ли е нов или да търся втора употреба,защото моя дефектира и ми направи проблем с източване на тока от акумулатора,докато разберем, че е от него смених един акумулатор за нула време,затова го махнах,снимал съм го.Има ли смисъл да търся въобще,някой ползва ли тази екстра?

IMG_3151.jpg

IMG_3153.jpg

IMG_3154.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрата е готина, ползвах я преди да мина точно по твоя път. Сега стои изключен. Изпробвах няколко начина за ремонт, временни решения са само. Посъветваха ме да сменя чипа, но не съм се занимавал, че в той вътре се отлепял.

Не те съветвам да търсиш втора употреба, всичките рано или късно дефектират. Нов е цифра, заместител не знам да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съм го сменял, вече не помня дали само веднъж или два пъти. Ползвам го наистина много и ако се наложи пак бих го сменил. Нов е 2000€ , затова съм го взимал втора употреба. 

Винаги има и алтернатива.... parrot ck3100 e добър и евтин вариант, но няма да ти работят бутоните на волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стана така и също е изключен и не го ползвам. Тоя модул е "ахилесова пета" на модела иии -майната му, рядко ми звънят докато шофирам, а аз отлагам за по-удобен момент. Но ако житие / битието ти е свързано с телефона, модулът си е добра екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Шокиран съм от цената...2000 € разбира се,че няма да дам при положение,че рядко ползвам телефон с колата.Другито,което ме изненада е,че явно често дефектират щом се сменят периодично...странно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доста голям процент от тези  модули дават проблеми, но пък те са си на над 10години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доста хора сме ги шунтирали. Освен че са на дузина години, по незнайни причини са мейдвани от мексиканските лепероси с поялници от кубинската инвазия. :) Пълен резил :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...