Jump to content
to-shiba

Реглаж на клапаните София

Recommended Posts

Здравейте, търся майстор в София за Хонда Сивик 7 ген. Искам да ми се направи реглаж на клапаните и искам някой опитен да го направи, а не да си остави ръцете там. Четох за Омбре, Юбико, Бултрако и Слави от Овча купел. От изброените само за Слави съм чел добри отзиви, но след едно позвъняване и не вдигане на телефона той вече е изключен. Моля някои, ако може да ме посъветва как да постъпя, нямам отпуска и е много неудобно да се разкарвам един ден да се запиша, другия да я закарам и трети да я прибера. Имате ли представа как са по-големите сервизи като Радиал или 6+. Ако ще и с 50лева да е по скъпо искам да е качествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, в петък звънях на Слави. За този месец казаха, че са им пълни графиците и ми записаха час за 2ри Октомври. Телефонът е 0899744385.
Според мен и в Юбико ще могат да ти свършат работа, не мисля, че биха ти отказали да присъстваш на процедурата ако им нямаш доверие.

Редактирано от slacker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, аз звънях в понеделник и телефона беше изключен, ще опитам пак. А за юбико доста неприятни неща прочетох и не бих рискувал. По принцип това ли са алтернативите в София за Хонда или има някой баш майстор дето се покрива. :)

Преди 6 часа, slacker написа:

Здравей, в петък звънях на Слави. За този месец казаха, че са им пълни графиците и ми записаха час за 2ри Октомври. Телефонът е 0899744385.

Редактирано от to-shiba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш и Цецо от тази тема. Ходил съм при него само за облужване на климатика, но доколкото съм чувал и чел разбира от Хонди.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще даваш пари, отиди в Бултрако.

2 пъти правя там, нямам оплаквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да запазя при Слави :worthy:. Та се надявам да мине добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...