Jump to content
to-shiba

Добри майстори в Монтана

Recommended Posts

Здравейте, вече втора Хонда си карам в сервиза "Дина 13" в Монтана и съм доста доволен. Цената е прилична и работа добре свършена. Предстои ми реглаж на клапаните, сервиза в събота не поема големи задачи, та се питах дали познавате и други кадърни майстори които да могат да помогнат в събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от тях, но твоят проблем е логистичен. За реглаж на клапани мотора трябва да е студен, а ти докато дойдеш от София и докато изстине -става обед. Принципно е добре за тази процедура колата да преспи в сервиза и на сутринта да се почне. Няма ли как да го случиш, или пък да ги регулираш в София? Сигурно си видял тази 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.09.2018 г. at 6:48, ceco_accord написа:

И аз съм доволен от тях, но твоят проблем е логистичен. За реглаж на клапани мотора трябва да е студен, а ти докато дойдеш от София и докато изстине -става обед. Принципно е добре за тази процедура колата да преспи в сервиза и на сутринта да се почне. Няма ли как да го случиш, или пък да ги регулираш в София? Сигурно си видял тази 

 

Благодаря, точно днес запазих час при Слави, което беше доста трудна задача и се надявам всичко да мине гладко. А относно "Дина 13", имаш ли впечатления от конкретен майстор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и тримата биват, зависи за какво. Аз ползвам Пачо или Боко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от към работа по двигателя до сега винаги на един възрастен попадам, но не му зная името.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...