Jump to content
rollin

Хидравлична Рейка - Ремонт ?

Recommended Posts

Здравейте
Рейката ми протече и след като вече веднъж я правиха и не изкара 1 година се чудя какво да правя?
Дали да я нося пак на ремонт но при друг майстор или да търся втора ръка?
някой ремонтирал ли е и какви са ви отзивите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ремонтирах рейката. Хванахме я съвсем в началото, тъкмо беше тръгнала - не беше баш протекла, имаше само леко омасляване. Това се случи преди година и няколко месеца и засега, да чукна на дърво, нямам ядове. 

 

Носих я за ремонт => тук <= 

Не правят демонтаж-монтаж, само ремонта на рейката. Казаха, че по принцип става за ден-два, но аз я занесох сутринта и се обадиха, че е готова още същия ден. Дадоха ми 6 м. гаранция. Доколкото знам, ако не си от София можеш да им я пратиш по еконт и ти я връщат ремонтирана. 

 

Демонтажа и монтажа беше в сервиза на Слави (Овча купел). След като им я занесох готова, казаха че... нещо било пренатегнато (не помня точно какво), но го били оправили и... както казах, за сега нямам оплаквания. 

 

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на тея дето я носих и аз ми дадоха 6м гаранция но при нас дупките са в повече и натоварването по рейката е много.
Реално моята сега като се разтърсих съм я правил преди 2 години без малко, но се предаде пак...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...