Jump to content
aVidev

Несветеща централна конзола на акорд 7 без навигация

Recommended Posts

Здравейте  колеги от месец съм собственик  на Акорд 7 бензин 2.0 2005. И на темата ми, Един ден след като ми се наложи да шофирам през нощта установих 4е не ми свети нито един бутон от подсветката на централнта конзола,екрана си свети  и няма бутон който да не работи, както на климатика така и на радио и сд,бутоните за включен кломатроник ,клапа за въздух и разделяне на зоните си светват при работа. някави идеи .Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня че има комбинация от два бутона които при натискане можеш да изключиш подсветката нацяло,но да светят отделни бутони само сефте чувам.Най вероятно са заминали диодите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като задържиш бутона CD за 5 сек. гасиш подсветката на средната конзола,но при изгасяне и следващо палене на колата си се святка отново.Така,че не мисля,че ще се реши от бутона работата.:dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20220902_204800.thumb.jpg.5b3d23aea7f21d77fbbb10333e188260.jpg

На 11.09.2018 г. at 19:56, aVidev написа:

Здравейте  колеги от месец съм собственик  на Акорд 7 бензин 2.0 2005. И на темата ми, Един ден след като ми се наложи да шофирам през нощта установих 4е не ми свети нито един бутон от подсветката на централнта конзола,екрана си свети  и няма бутон който да не работи, както на климатика така и на радио и сд,бутоните за включен кломатроник ,клапа за въздух и разделяне на зоните си светват при работа. някави идеи .Благодаря предварително

Този транзистор беше проблема ,един колега разглоби самата конзола и откри че е изгорял , след трудно намиране и подмяна всичко вече е осветено

Off Topic

 

 

IMG-1595941be2ac497c3c2dd86bfdc28fb5-V.jpg

Редактирано от aVidev
Добавяне на снимка
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...