Jump to content
Deyanlotta

Проблем с хонда сивик 8ма ген 2.2 2006

Recommended Posts

Здравейте колеги от 3 дни съм горд собственик на хонда сивик 8ма генерация.имам доста сериозен проблем преди да закупя колата е закарах на диагностика в форд казаха че всичко е наред единствено излизо стоп машинка на съединител. Ето го и проблема докато карах колата изгуби мощност отбих започнах да и подавам газ а оборотите едвам се покачваха и се давеше сякаш е бензин след 3 4 настъпвания се оправи сякаш нищо не е било не влезе в авариен нито светна чека закачихме е на диагностика и не излиза нищо като грешка по двигателя покарах още 200 км нямяше проблем и хоп пак го направи ако някой е имам този проблем ще помоля да сподели

Редактирано от Deyanlotta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би е от потенциометъра на педала на газта, ако изобщо е с такъв. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги закарах колата в хонда пловдив след 2 часа диагностика ми казват че мотора е чук и няма проблеми но турбината не минава теста изписало им че е вакум клапана който стувал 340лв и 60 лв смяна и 10 дни чакане казах ок поръчвайте го и във следващия момент ми казва че може и да не се оправи защото може да засяда гиометрията на турбината в този момент им теглих една майна прибрах се размених вакум клапана на турбината с този на егр-а и колата заспа всичко ок. Реших да споделя ако някой изпадне в същата ситуация.

Редактирано от Deyanlotta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdrasti imam edin proboblem s honda sivik 2.2 dizelov 2006god svetli lapicka na tabloto kato kljuc za palene v zelena boya zaci sico raboti odkljucva zakljucva ima kontakt vergla no ne iska da zapali ppstoyano svetli tazi lapicka 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на български тази маймуница я четах 20мин докато те разбера ,това зелено ключе на таблото е имобилайзера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Сърбия е момчето, този път го пускам.

Зеленият ключ е за имобилайзера.

От кога не иска да запали или така е взета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...