Jump to content
goondy

CRV 1999 не пали

Recommended Posts

здр Колеги имам CRV   1999 и паркирах  на паркинг  хо като да трагна не пали имам бензин имам акомулатор само варти 

мойе ли савет   

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети ли ти лампата с зеления ключ на таблото като дадеш на контакт чува ли се бензиновата помпа.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да чува се  бензиновата помпа  другите датчици са  ОК 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.08.2018 г. at 14:07, CARPERA написа:

Свети ли ти лампата с зеления ключ на таблото като дадеш на контакт чува ли се бензиновата помпа.

Колега извинявай че се меся в темата но знаещ ли ,защо когато свети зеления клю4 не пали,при мен го прав когато си иска и не знам къде е проблема,релео не се чува , презапоявах но не се оправи

Редактирано от sashko87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ти е тръгнал клемореда.Смени го и ще се оправи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пали като свети защото като дадеш на контакт зеления ключ на таблото светва това е имобилайзера ти и след секунди угасва  тогава запалва, ако свети постоянно няма да запали, имобилайзера нама контакт с ключа ти и не го разпознава.Както казваш прави го от време на време  слаби връзки и да може би в клемореда,  имобилайзера прекъсва мисла че точно работата на бензиновата помпа и за това не я чуваш да работи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали вариант да го отворя и почистя или ако купя друг трябва ли да е втора ръка заради тоя имобилайзер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай!Може да го спасиш за известно време.Износват се медните контакти и правят проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно проблема с паленето при колегата goondy. Преди два дена се случи и при мене смених бобината, но след 2-3 километра каране и те изгоря. Смених комутатора, капачка, палец и още една бобина. Покарах около 10 километра и за сега всичко е ОК. Надявам се да няма проблеми и за напред. Та това е моето ходене по мъките. Надявам се да помогне на някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...